گام بلند بسیج برای تحقق اقتصاد مقاومتی در حوزه مدیریت مصرف انرژی

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  سردار کریمیان در این دیدار پیشنهاد کرد، تفاهم نامه همکاری برای تحقق مدیریت مصرف انرژی در استان بین سپاه عاشورا و شرکت توزیع نیروی برق در روزهای آینده منعقد گردد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، افشین میلانی مدیر عامل شرکت توزیع …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

سردار کریمیان در این دیدار پیشنهاد کرد، تفاهم نامه همکاری برای تحقق مدیریت مصرف انرژی در استان بین سپاه عاشورا و شرکت توزیع نیروی برق در روزهای آینده منعقد گردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، افشین میلانی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در دیدار نوروزی با سردار کریمیان در ستاد فرماندهی سپاه عاشورا درخواستی را مطرح نمود که با استقبال سردار کریمیان همراه گردید.

در این دیدار میلانی با اشاره به مصرف بالای انرژی در ایران، از سردار کریمیان خواست بستر لازم برای آموزش مدیریت مصرف انرژی در بین بسیجیان را فراهم کند.

فرمانده سپاه عاشورا نیز با استقبال از پیشنهاد مدیر عامل شرکت توزیع برق تبریز تاکید کرد: بسیج برای تحقق اقتصاد مقاومتی کاملاً آماده است.

وی در تشریح این موضوع گفت: بر خلاف تصور برخی ها ماموریت بسیج صرفاً دفاعی و امنیتی نیست و بسیج ماموریت دارد در همه حوزه ها به دنبال تقویت نظام و انقلاب اسلامی باشد. روزی در امر واکسن فلج اطفال، بسیج نقش خود را بخوبی ایفا می کند و امروز باید در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش برجسته خود را ایفا کند. از این رو کاملاً آمده ایم از ظرفیت نزدیک به دو میلیون نفری بسیج در استان برای اموزش مردم در بحث مدیریت مصرف انرژی استفاده کنیم.

سردار کریمیان در این دیدار پیشنهاد کرد، تفاهم نامه همکاری برای تحقق مدیریت مصرف انرژی در استان بین سپاه عاشورا و شرکت توزیع نیروی برق در روزهای آینده منعقد گردد.

میلانی هم از تفاهم نامه به عنوان «کالک عملیاتی» یاد کرد و افزود: شبکه عظیم بسیج در استان می تواند با دستور کار قرار دادن این تفاهم نامه، اقتصاد مقاومتی در حوزه مدیریت مصرف انرژی را محقق کند.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد این تفاهم نامه به الگویی برای سایر استانها تبدیل شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *