فرار معاون امور زنان رئیس جمهور از پاسخگویی

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  وقتی سخنگوی دستگاه قضا خبر از احضار معاون زنان رئیس جمهور به دادسرا داد، خبرنگار دانا برای پیگیری این موضوع به سراغ مولاوردی رفت ولی وی اجازه طرح سوال را هم به خبرنگار دانا نداد و گفت: من با شما حرفی ندارم. به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع …

وقتی سخنگوی دستگاه قضا خبر از احضار معاون زنان رئیس جمهور به دادسرا داد، خبرنگار دانا برای پیگیری این موضوع به سراغ مولاوردی رفت ولی وی اجازه طرح سوال را هم به خبرنگار دانا نداد و گفت: من با شما حرفی ندارم.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ چندی پیش خبری از سوی معاون زنان ریاست جمهوری منتشر شد که واکنش‌های بسیاری را دربرداشت. خبری در خصوص وجود یک روستا در استان سیستان و بلوچستان که همه‌ مردان آن اعدام شده‌اند.

در پی انتشار این خبر و سواستفاده رسانه‌های معاند با نظام جمهوری اسلامی از آن و سکوت شهیندخت مولاوردی معاون زنان ریاست جمهوری، معاون دادگستری سیستان و بلوچستان با بیان اینکه سخنان مولاوردی در خصوص اعدام همه مردان یک روستا در سیستان و بلوچستان مصداق نشر اکاذیب و افترا به دستگاه قضا است از اعلام جرم علیه معاون رئیس جمهور خبر داد.

در روزهای گذشته سخنگوی دستگاه قضا خبر از احضار معاون زنان رئیس جمهور به دادسرا داد بر همین اساس خبرنگار دانا نیز برای پیگیری همین موضوع به سراغ مولاوردی رفت ولی وی اجازه طرح سوال را هم به خبرنگار دانا نداد و گفت: من با شما حرفی ندارم.

وی پیش از این در گفت‌وگو با خبرنگار دانا حاضر به پاسخ‌گویی در خصوص ادعای خود نشده بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *