توفارقان

اولین جشنواره هنری شهدای دانشجوی استان آذربایجان‌شرقی در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار می‌شود

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  این جشنواره با هدف تبیین و تدوین ارزش‌های اسلامی، جریان‌سازی هنرهای اسلامی در بخش فرهنگی و تشویق حامیان استعداد در بخش هنری، اندیشه‌پروری و معرفت‌افزایی دانشجویان برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی دانشگاه هنر اسلامی تبریز سرپرست معاونت فرهنگی این دانشگاه با بیان این خبر در …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

این جشنواره با هدف تبیین و تدوین ارزش‌های اسلامی، جریان‌سازی هنرهای اسلامی در بخش فرهنگی و تشویق حامیان استعداد در بخش هنری، اندیشه‌پروری و معرفت‌افزایی دانشجویان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه هنر اسلامی تبریز سرپرست معاونت فرهنگی این دانشگاه با بیان این خبر در جمع خبرنگاران گفت : این جشنواره در بخش های « هنرهای دیجیتال » ، « هنرهای تجسمی »،« هنرهای اسلامی »،« نماهنگ » و « فیلم کوتاه » برگزار می شود.

حجت الاسلام موسوی شربیانی افزود : سبک زندگی ، اقتصاد مقاومتی ، ارزش های دینی ، شهدای مدافع حرم ، فاجعه منا ، دفاع مقدس و تاریخ انقلاب از محورهای این جشنواره محسوب می شود.

وی تاکید کرد: فراخوان جشنواره از ۱۵ اسفند سال گذشته منتشر و دریافت تقاضای شرکت و تصویر آثار تا ۱۶ اردیبهشت ماه از طریق آدرس اینترنتی www.shahidart.ir ادامه خواهد داشت .

شربیانی اضافه کرد : اختتامیه مراسم دهه اول خرداد ماه به همراه نمایشگاهی از آثار ارسالی و کارگاه های مختلف آموزشی برگزار خواهد شد.

توفارقان
توفارقان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *