حجم زیادی از پروژه‌های دولت را سپاه اداره و اجرا می‌کند/ ما مشکلی با هیچ‌کدام از دولت‌ها نداریم /کار کردن را تکلیف خودمان می‌دانیم و به همین دلیل به دنبال مسائل سیاسی و حاشیه‌ای نیستیم

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  سردار عبادالله عبداللهی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه “چند درصد پروژه‌های دولت در اختیار سپاه قرار داد؟” گفت: حجم زیادی از پروژه‌های دولت را سپاه اداره و اجرا می‌کند. ما مشکلی با هیچ‌کدام از دولت‌ها نداریم و کار کردن را تکلیف خودمان می‌دانیم و به …

سردار عبادالله عبداللهی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه “چند درصد پروژه‌های دولت در اختیار سپاه قرار داد؟” گفت: حجم زیادی از پروژه‌های دولت را سپاه اداره و اجرا می‌کند. ما مشکلی با هیچ‌کدام از دولت‌ها نداریم و کار کردن را تکلیف خودمان می‌دانیم و به همین دلیل به دنبال مسائل سیاسی و حاشیه‌ای نیستیم.

سردار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه “چند درصد پروژه‌های دولت در اختیار سپاه قرار داد؟” اظهار داشت: پروژه‌های مختلفی در حوزه‌های نفت و گاز، صنایع و معادن، پالایشگاه و سدسازی در اختیار قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) قرار دارد.

وی با بیان اینکه حجم زیادی از پروژه‌های دولت را سپاه اداره و اجرا می‌کند افزود: ما مشکلی با هیچ‌کدام از دولت‌ها نداریم و کار کردن را تکلیف خودمان می‌دانیم و به همین دلیل به دنبال مسائل سیاسی و حاشیه‌ای نیستیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با اشاره به اینکه خروجی کار و ایجاد اشتغال در کشور برای ما بسیار مهم است گفت: همه باید از مسائل حاشیه‌ای که وجود دارد دوری کنیم و به دنبال رونق دادن به اقتصاد مملکت باشیم.

سردار عبداللهی با تاکید بر اینکه دولت‌ها موقت‌اند و نظام جمهوری اسلامی پایدار است عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی را باید از قالب شعار خارج کرد و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، امسال دیگر سال اقدام و عمل در راستای اقتصاد مقاومتی است.

وی با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ به نام “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” گفت: یکی از دغدغه‌های مسئولان در سال جاری و حتی در سال‌های آینده باید اجرای تمام امور بر اساس اقتصاد مقاومتی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *