سپاه در برابر نفوذ سیاسی و اقتصادی ایستادگی خواهد کرد

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز ایالات متحده جنگ احزاب را در منطقه راه انداخته است و به دنبال نفوذ دادن این جنگ احزاب به داخل ایران است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصاد، سرلشکر محسن رضایی صبح امروز در مراسم …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز ایالات متحده جنگ احزاب را در منطقه راه انداخته است و به دنبال نفوذ دادن این جنگ احزاب به داخل ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصاد، سرلشکر محسن رضایی صبح امروز در مراسم بزرگداشت سالروز عملیات بازی دراز که در حسینیه ثارالله شهر کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: خاطرات مظلومیت و رشادتهای این مردم چه در اوایل انقلاب، چه در زمان جنگ و چه در زمان رحلت امام (ره) در اذهان ما ثبت و ضبط شده است.

 

وی افزود: در روز رحلت امام (ره) حمله منافقین از مرزهای کرمانشاه بسیار محتمل بود اما جوش و خروش این مردم و روحیه حسینی پاسداران و بسیجیان این منطقه نقشه های زیادی را خنثی کرد.

 

فرمانده اسبق سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی با اشاره به ضرورت ایستادگی در برابر دشمن در این روزها نیز تصریح کرد: باید این دشمنان را که نمی خواهند در ایران آرامش حاکم باشد شناخت و حتی اگر در لباس اسلام و با الله اکبر در برابر خدا ایستاده اند ما در برابر آنها بایستیم.

 

رضایی ادامه داد: بنابراین ما باید هم مراقب صیانت از امنیت مردم باشیم و هم ارزشهای اسلام و انقلاب و اینها همه در یک راستا هستند.

 

وی گفت:  ارزشهای اسلامی در انقلاب ما امروز عرصه های امنیت و سیاست و دفاع را فتح کرده است اما عده ای در داخل و خارج اجازه نمی دهند این ارزش های اسلامی عرصه های اقتصاد و صنعت و کشاورزی را فتح کند. خارجی ها با تحریم و فشار نمی گذارند و برخی از داخلی ها با تردیدی سی و چند ساله منتظر تعیین تکلیف رابطه با آمریکا هستند تا شاید دست به کار بزنند.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به نامگذاری شعار سال توسط رهبر انقلاب تصریح کرد: اینجاست که رهبر انقلاب تا این اندازه بر اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل تاکید می کنند و این فقط برای عبور از تحریم ها نیست بلکه برای عبور از تردید برخی داخلی ها در کار عملیاتی است.

 

رضایی وظیفه یک انقلابی را کار همه جانبه در همه این عرصه ها دانست و گفت: این است که پاسداران انقلاب باید با روحیه ای همه جانبه از همه دستاورد های انقلاب و حریم انقلاب و ولایت دفاع کنند. چه نفوذ در عرصه سیاسی باشد و چه نفوذ در عرصه اقتصادی.

 

وی با بیان اینکه عده ای با مغلطه دیرینه می گویند سپاه در عرصه سیاسی و یا اقتصادی دخالت نکند، افزود: اگر منظور برخی از این مغالطه کاران جانب داری نکردن سپاه از یک جناح سیاسی است که خود سپاه بهتر از هر کسی می داند و علاقه ای هم به این موضع ندارد اما اگر منظور این است که وقتی یک جناح خواست پای خود را حوزه سیاسی فرا تر بنهد و وارد فاز براندازی شود و سپاه سکوت کند این یک خام اندیشی است.

 

رضایی تصریح کرد: قرار نیست سپاه بنشیند وقتی مرزها نا امن شد وارد کار شود، وظیفه یک انقلابی دفاع به لحظه و مداوم از ارزشهای انقلاب است.

 

این استاد اقتصاد دانشگاه همچنین با اشاره به ضرورت کار و تلاش در عرصه اقتصادی اظهار داشت: در عملیات بازی دراز کوه های سنگی و صعب العبوری وجود داشت اما بسیجیان و رزمندگان به دلیل روحیه انقلابی شکست نا پذیر بودند و امروز این روحیه انقلابی باید در اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی تزریق شود.

 

رضایی یکی از ضرورت های پیشرفت و حفظ ارزشهای انقلابی و اسلامی ایجاد روحیه برادری است. ما باید در حراست از ولایت و ارزشهای انقلابی برادری و وحدت خود را حفظ کنیم تا بنیان مرصوص برای دفاع از اسلام داشته باشیم.

 

وی ادامه داد: امروز دشمن از جنگ نظامی و تحریم و بیرون آوردن آنچکه می خواهند از صندوق های رای و … نا امید است و تمام تلاش خود را برای هدف قرار دادن ولایت و نهادهای انقلابی مثل شورای نگهبان و سپاه و… قرار داده است.

 

رضایی در پایان با اشاره به سیاستهای استکبار در منطقه و ایران گفت: امروز ایالات متحده جنگ احزاب را در منطقه راه انداخته است و به دنبال نفوذ دادن این جنگ احزاب به داخل ایران است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *