سردار شریف حقوق‌های نامتعارف در سپاه را تکذیب کرد و گفت: اگر معذوریت‌های حفاظتی نبود، حتما فیش حقوقی خودم را منتشر می‌کردم تا رقم واقعی را ببینید.

حقوق‌های نامتعارف در سپاه واقعیت ندارد/ معذوریت حفاظتی نبود، حتما فیش حقوقی را منتشر می‌کردیم

سردار شریف حقوق‌های نامتعارف در سپاه را تکذیب کرد و گفت: اگر معذوریت‌های حفاظتی نبود، حتما فیش حقوقی خودم را منتشر می‌کردم تا رقم واقعی را ببینید.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

سردار رمضان شریف، مسئول روابط عمومی سپاه در گفتگویی حقوق ‌های نامتعارف در سپاه را تکذیب کرد و غیرواقعی دانست. او که نامش در فهرست شایعات بود، با شنیدن رقم ادعایی دریافتی درباره خودش، گفت: اگر معذوریت های حفاظتی نبود، حتما فیش حقوقی خودم را منتشر می کردم تا رقم واقعی را ببینید.

سردار شریف در ادامه گفت: سپاه همواره با حساسیت نسبت به افزایش حقوق کارکنان خود تصمیم گیری می کند.

وی درباره پرداخت های سپاه به ذکر خاطره ای از زمان انتصاب سردار جعفری به فرماندهی کل سپاه پرداخت: «چندین سال قبل که سردار جعفری فرمانده کل سپاه شدند، بحث تجدید نظر در پرداخت ها و حقوق ها مطرح بود که ایشان در جمع دو هزارو ۵٠٠ نفری از فرماندهان سپاه گفتند از زیباترین جلوه های سپاه این بوده که فرماندهان و افسران و کارکنان حقوقی نزدیک به هم می گرفتند و به هیچ وجه قانع نمی شویم که حقوق رده های بالا نسبت به رده های پایین تر افزایش یابد.

سردار شریف همچنین دریافت های کارکنان سپاه را نسبت به سایر نیروهای مسلح ازجمله «ناجا»، «ارتش» و «وزارت دفاع» کمتر اعلام کرد. به گفته او «این امر با اراده خود فرماندهان سپاه است».

مسئول روابط عمومی سپاه ادامه داد: البته به صورت طبیعی سنوات و جایگاه افراد در درصد افزایش حقوق، نقش دارد که این درصدها هم کم است.

سردار شریف مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران، همچنین درباره فیش های حقوقی اخیر برخی مدیران که در رسانه ها منتشر و به آن پرداخته شده، گفت: در شرایطی که مردم با مشکلات اقتصادی روبه رو هستند، از این فضاسازی ها درباره فیش های حقوقی این طور حس می شود که این موضوع به دعواهای سیاسی کشیده است.

وی ادامه داد: فارغ از اینکه در این دولت بوده یا دولت دیگر، می توان گفت این موضوع برای لطمه زدن به اعتبار نظام بوده. همان طورکه مقام معظم رهبری گفتند، موضوع فیش های حقوقی تهاجم به ارزش ها و آرمان های انقلاب است.

مسئول روابط عمومی سپاه با بیان اینکه «به نظر می رسد در این موضوع طرفین بیش از اندازه به آن می پردازند»، گفت: البته با کسانی که تخلف کرده اند باید برخورد و پول ها به بیت المال بازگردانده شود اما با این قضیه فیش ها می خواهند اعتماد مردم به نظام را از بین ببرند.

سردار شریف افزود: مطمئن باشید ما به عنوان پاسداران، صددرصد همراه کسانی هستیم که با پرداخت های نجومی مبارزه می کنند تا شاهد چنین اعداد و ارقامی نباشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *