تیم زرهی ایران برای دومین بار در «حمله ساواروف» اول شد

تیم زرهی ایران در مسابقات نظامی روسیه در دور دوم از رشته حمله ساواروف، در گروه خودش اول شد.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

دور دوم از مسابقات رشته حمله ساواروف از مسابقات نظامی روسیه (International Army Games 2016)، برگزار شد و تیم زرهی ایران موفق شد که برای دومین بار در گروه خودش رتبه اول را کسب کند.

این مسابقات در منطقه آلابینوی مسکو و با نفربرهای بی‌ام‌پی ۲ برگزار می‌شود و تیم زرهی ایران در گروه دوم از مسابقات حمله ساواروف با تیم زرهی ونزوئلا و تیم زرهی نیروهای داوطلب ارتش روسیه هم‌گروه است.

در دور نخست از مسابقات این گروه نیز، تیم زرهی ایران رتبه نخست را کسب کرده و تیم‌های زرهی داوطلبان ارتش روسیه و کشور ونزوئلا نیز رتبه‌های دوم و سوم را کسب کردند.

نکته قابل توجه درباره دور نخست این مسابقات این بود که، تیم زرهی ایران با اختلاف بسیار بالایی در این گروه، موفق به رتبه اول شده بود. تیم ایران در دور اول با ۳۸ دقیقه و ۵۵ ثانیه رتبه اول را کسب کرد و تیم زرهی داوطلبان ارتش روسیه نیز با ۵۵ دقیقه و ۱۴ ثانیه، رتبه دوم این گروه را کسب کرد.

در دور دوم نیز، تیم زرهی ایران مقتدرانه و با زمان ۴۰ دقیقه و ۴ ثانیه در جایگاه نخست ایستاد و تیم ونزوئلا با ۳۸ دقیقه و ۳۰ ثانیه در جایگاه دوم ایستاد و تیم نیروهای داوطلب ارتش روسیه نیز با ۳۴ دقیقه ۳۷ ثانیه در رتبه سوم قرار گرفت.

در گروه اول نیز، تیم زرهی ارتش چین در دورهای اول و دوم این رشته، موفق شده که رتبه نخست را کسب کند و تیم‌های روسیه و قزاقستان نیز در هر دو دور، رتبه‌های دوم و سوم را کسب کرده‌اند.

امروز، دور سوم و آخر از مرحله اول این رشته آغاز و تیم‌های زرهی چین، روسیه و قزاقستان در گروه اول به میدان رفته و فردا نیز تیم‌های ایران، ونزوئلا و نیروهای داوطلب ارتش روسیه در گروه دوم به مصاف یکدیگر می‌روند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *