توطئه مشترک احمدشهید، منافقان و سعودی‌ها/ روحانی و ظریف افشا کنند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از رئیس جمهور و وزیر امور خارجه خواست علیه توطئه سعودی‌ها و منافقین افشاگری کنند.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

محسن رضایی پیش از ظهر جمعه در بازدید از شبکه جهانی ولایت در سخنانی اظهار داشت: جهان امروز در برابر انقلاب اسلامی ناتوان بوده و شکست بزرگی را متحمل شده است.

وی افزود: دشمنان امروز راه حل برون رفت از این شکست را تنها در این دیدند که جنگ را به درون خانواده اسلام بکشانند و آنها پی بردند که با ترور و نفاق نمی‌شود جلوی انقلاب اسلامی ایستاد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه عربستان سعودی و وهابیت به بستر و ابزار تفرقه افکنی و برادرکشی در جهان اسلام تبدیل شده‌اند، افزود: استکبار و آمریکا به دنبال این هستند که اسلام را رودر روی مسلمین قرار دهند.

وی عنوان کرد: روز به روز که می‌گذرد حجم جنایاتی که در کشورهای یمن و سوریه و عراق در حال انجام است بیشتر می‌شود که این امر نشان می‌دهد این کشتار از درون اسلام نیست و صهیونیست‌ها پشت پرده این اقدامات قرار دارند.

رضایی افزود: شدت خشونت‌ها در کشورهای اسلامی علیه مسلمین بدان حد است که نشان می‌دهد این کار از یک مسلمان سر نمی‌زند و اصل این اقدامات از آمریکا و اسرائیل است.

وی افزود: آنها برای توجیه اقدامات خود از مسائل اعتقادی استفاده می‌کنند و از این طریق فتنه بزرگی را که به راه انداختند توجیه می‌کنند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: از طرفی آنها از جملات برخی از روحانیون و مداحان سوء استفاده کرده و فرهنگ شیعی را این‌گونه نشان می‌دهند که در این رابطه علما و مبلغین باید روشنگری کنند.

تقدیر از تلاش‌های شبکه جهانی ولایت

وی با تقدیر از تلاش‌های شبکه جهانی ولایت، اظهار داشت: این شبکه غیردولتی تحت اشراف مرجع عالیقدر حضرت آیت الله مکارم شیرازی فعالیت‌های خوبی داشته است و امروز دانشمندان و پژوهشگران که در قم حضور دارند می‌توانند از این شبکه در راستای گسترش معارف اسلامی استفاده کنند.

رضایی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: احمد شهید در آخرین گزارش حقوق بشری خود دروغ‌هایی علیه ایران منعکس کرده است که قرار است در روزهای آینده در پارلمان اروپا مطرح شود و حکمی برای ایران صادر شود و به واسطه آن مبادلات تجاری کشورهای غربی با ایران قطع شود.

وی ادامه داد: عربستان و منافقین هم در ده‌ها صفحه و ۴۰۰ بند مطالبی علیه ایران تهیه کردند که می‌خواهند به اتحادیه اروپا دهند که آقای روحانی و ظریف باید در مقابل این توطئه افشاگری کنند.

برخی‌ در فضای رسانه‌ای علیه ایران فضاسازی می‌کنند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ایران امروز اعلام کرده است که با اتحادیه اروپا می‌تواند وارد مذاکره شود و با آن‌ها گفتگو کند اما برخی‌ها در فضای رسانه‌ای علیه ایران فضاسازی می‌کنند که ما می‌خواهیم آنها را فریب دهیم.

وی افزود: گفتگو به جای بمب و مناظره به جای سلاح‌های شیمیایی درخواست ایران است.

رضایی عنوان کرد: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون بیش از صدها هزار نفر مورد عفو قرار گرفتند و بیست هزار نفر از منافقین به دلیل توبه کردن از گذشته‌شان آزاد شدند که به این چهره رحمانی ایران اسلامی کسی توجه نمی‌کند.
منبع: مهر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *