رفتن به بالا
  • شنبه - 20 شهریور 1395 - 15:43
  • کد خبر : ۴۳۷۵۴
  • مشاهده :164 views

فرار شاه سعودی از حملات ایرانی‌ها

گردانندگان حساب کاربری پادشاه سعودی در اینستاگرام که از پیام های اعتراض آمیز ایرانیان به وحشت افتاده‌اند هنوز حساب کاربری وی را از حالت خصوصی خارج نکرده‌اند.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

پس از یاوه گویی مفتی وهابی سعودی در مورد مسلمان نبودن ایرانیان، هزاران کاربر ایرانی به صفحه شخصی سلمان پادشاه سعودی در‌ اینستاگرام مراجعه کرده و یادداشت های اعتراض آمیزی منتشر کردند.

گردانندگان صفحه سلمان شاه سعودی در اینستاگرام بعد از گذشت یک روز هنوز جرات نکرده اند صفحه وی را از حالت خصوصی خارج کنند و ترس آنها از کاربران ایرانی کماکان باقیست.

جالب اینکه علیرغم فحاشی های گسترده کاربران سعودی در صفحه اینستاگرام رهبر معظم انقلاب و پرده دری و وقاحت گسترده وهابی ها، این حساب کماکان در حالت عمومی باقی مانده، زیرا حضور صدها هزار کاربر ایرانی در این صفحه و واکنش مناسب آنها به وهابیون باعث شد تا سعودی ها در تحقق اهداف خود ناکام بمانند.

کاربران ایرانی همچنین با گزارش دادن شناسه های کاربری متخلف سعودی و پاسخ به اظهارات بی منطق آنها مجال خودنمایی به سعودی ها را ندادند. اما در طرف مقابل سعودی ها که هرگز توان بحث و گفتگوی منطقی با ایرانیان را نداشته اند و تنها به تکفیر هموطنانمان پرداخته اند از ترس مجبور شدند حساب کاربری شاه بزدل خود را خصوصی کنند تا مجبور به پاسخگویی به افکار عمومی نباشند.
منبع: دانشجو

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه