تاکید مقام معظم رهبری بر استیفای حقوق شهدای منا است

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  سعید اوحدی در خصوص آخرین پیگیری های حقوقی فاجعه مناگفت: بعد از دیدار خانواده معظم شهدا با مقام معظم رهبری ایشان مجدداً تاکید فرمودند که تمام دستگاه ها باید تلاش کنند تا حقوق شهدای مظلوم منا و خانواده آنها استیفا شود. رئیس سازمان حج و زیارت افزود: …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

سعید اوحدی در خصوص آخرین پیگیری های حقوقی فاجعه مناگفت: بعد از دیدار خانواده معظم شهدا با مقام معظم رهبری ایشان مجدداً تاکید فرمودند که تمام دستگاه ها باید تلاش کنند تا حقوق شهدای مظلوم منا و خانواده آنها استیفا شود.

رئیس سازمان حج و زیارت افزود: به همین جهت جلسه ای در کمیسیون قضایی و حقوقی با حضور نمایندگان دولت تشکیل شد که جمع بندی بسیار خوبی داشت و بر این اساس مقرر شد دستگاه دیپلماسی کشور به عنوان دستگاه حقوقی فاجعه منا را با استفاده از ظرفیت های داخلی و بین المللی پیگیری کند تا بتوان به نتیجه مطلوب دست یافت.

اوحدی با اشاره به ثبت نام زائران اربعین در سامانه سما ادامه داد: ثبت نام در سامانه سما به عنوان تنها مرکز ثبت نام زائران اربعین از ۲۱۰ هزار نفر عبور کرده و شاهد استقبال خوبی از زائران هستیم.

رئیس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: با توجه به تلاش بسیار خوبی که ستاد اربعین در وزارت کشور انجام داده است امیدواریم پذیرای زائرین به بهترین شکل باشیم که پیش بینی می شود تعداد زائران به مرز ۲ میلیون نفر برسد.
منبع: خانه ملت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *