هوای آذربایجان شرقی تا ۱۰ درجه سردتر می شود

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: با ورود سامانه جدید بارشی از روز سه شنبه/۲۷ مهر/ دمای هوای استان بین چهار تا ۱۰ درجه سانتی گراد سردتر می شود و احتمال بارش برف در نواحی سردسیر و ارتفاعات وجود دارد. به گزارش …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: با ورود سامانه جدید بارشی از روز سه شنبه/۲۷ مهر/ دمای هوای استان بین چهار تا ۱۰ درجه سانتی گراد سردتر می شود و احتمال بارش برف در نواحی سردسیر و ارتفاعات وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  تبریز بیدار ، محمد اشجعی  گفت: این سامانه بارشی در روزهی سه شنبه و چهارشنبه بیشتر شرق و شمال شرق استان را تحت تاثیر قرارخواهد داد .
وی با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته کمینه دما از شهرستان چاراویماق با ۲ درجه سانتی گراد بالای صفر گزارش شده است، افزود: در این مدت شهرستان های میانه، ملکان و عجب شیر با ۲۵ درجه سانتی گراد بالای صفر بیشترین دما را داشتند .

اشجعی با اعلام اینکه دمای هوای تبریز در ۲۴ ساعت گذشته بین ۶ و ۲۱ درجه سانتی گراد بالای صفر بوده است، گفت: در زمان حاضر دمای هوای این شهر ۱۳ درجه سانتی گراد بالای صفر است که نسبت به مدت مشابه روز گذشته ۳ درجه سردتر شده است .

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی آذربایجان شرقی با اشاره به بارش باران در بیشتر نقاط استان در ۲۴ ساعت گذشته، گفت: بیشترین بارش از ایستگاه کلیبر به میزان ۱۴,۷ میلی متر گزارش شده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *