مجمع خیّرین مدرسه ساز ممقان فعالیت خود را آغاز کرد

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان: در جلسه جمعی از خیّرین و در محل بخشداری و با حضور مدیر آموزش و پرورش آذرشهر مجمع خیّرین مدرسه ساز بخش ممقان رسماً فعالیت خود را آغاز کرد. نخستین جلسه هیئت موسس مجمع خیّرین مدرسه ساز بخش ممقان به منظور انتخاب هیئت مدیره و بازرسان روز …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

در جلسه جمعی از خیّرین و در محل بخشداری و با حضور مدیر آموزش و پرورش آذرشهر مجمع خیّرین مدرسه ساز بخش ممقان رسماً فعالیت خود را آغاز کرد. نخستین جلسه هیئت موسس مجمع خیّرین مدرسه ساز بخش ممقان به منظور انتخاب هیئت مدیره و بازرسان روز سه شنبه مورخه ۹۵/۸/۴ در محل سالن اجتماعات بخشداری ممقان تشکیل یافت . حجت الاسلام باقرنژاد امام جمعه ممقان با اشاره به آیات و روایات متعدد گفت: فقط کارهای خیری که انجام می دهیم از ما به یادگار خواهند ماند و برای همه حاضرین توفیق انجام کارهای خیر را با نیّات خیر مسئلت دارم. در ادامه پورناجی بخشدار ممقان ضمن تشکراز اقدامات خوب اهالی در ساخت و تکمیل کلینیک تخصصی ، مزار شهدای گمنام ، مسجد حضرت ابوالفضل و سایر اقدامات خیرخواهانه گفت: در حال حاضر مشارکت در کارهای خیر به منزله جهاد فی سبیل الله است . دواتگر مدیر آموزش و پرورش شهرستان آذرشهر ضمن ابراز خرسندی از تشکیل مجمع خیّرین بخش ممقان گفت: مقطع ابتدایی در ترسیم آینده دانش آموزان مهم ترین مقطع تحصیلی است و هر جامعه ای که بخواهد پیشرفت نماید بایستی به فکر سرمایه گزاری در بخش تعلیم و تربیت خصوصاً مقطع ابتدایی و پیش دبستانی باشد.

در ادامه رای گیری از حاضرین برای انتخاب هیئت مدیره و بازرسان مجمع خیّرین مدرسه ساز بخش ممقان انجام یافت و برادران جواد قربانسیاهی ، محمد شفاعتی ، سعید فریار ، غلامعلی لطیفی ، داریوش درخشانی ، داوود و عبدالله  فرزانه به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و برادران جواد اژدری و غلامحسین لطیفی به عنوان بازرسان اصلی انتخاب شدند. همچنین برادران علی پور احمد و علی مهدوی عضو علی البدل هیئت مدیره و رضا حاج آقا محمدی بازرس علی البدل انتخاب شدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *