ظریف کیفرخواست عهدشکنی و تخلفات آمریکا را آماده و منتشر کند

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران، شریف و شهیدبهشتی از وزیر خارجه کشورمان خواستند متن کیفرخواست عهدشکنی و تخلفات آمریکا را تنظیم و برای آگاهی دقیق‌تر ملت ایران و سایر ملل آزادی‌خواه جهان از ذات پلید آمریکا منتشر کند.


پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران، شریف و شهید بهشتی طی نامه‌ای از محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان خواستند تا با توجه به اهمیت آگاهی توده‌های مردم ازعهدشکنی‌های آمریکا در برجام و همچنین تلاش‌های مزورانه و خباثت‌بار این کشور علیه کشورمان در منطقه و جهان متن کیفرخواست مفصلی که از عهدشکنی و تخلفات آمریکا آماده کرده را جهت آگاهی دقیق‌تر ملت ایران و سایر ملل آزادی‌خواه جهان از ذات پلید آمریکا منتشر کند.

در ابتدای این نامه خطاب به ظریف آمده است: ضمن عرض خسته نباشید احتراماً به استحضار می‌رساند مقام معظم رهبری در دیدار روز ۱۲ آبان‌ماه اعلام کردند جنابعالی در جلسه کمیسیون مشترک برجام کیفرخواست مفصلی از عهدشکنی و تخلفات آمریکا در موضوع برجام را قرائت نموده‌اید.

در ادامه تاکید شده است: لذا با توجه به اهمیت آگاهی توده‌های مردم از این مسئله و همچنین تلاش‌های مزورانه و خباثت‌بار آمریکا علیه کشورمان در منطقه و جهان خواهشمند است متن کیفرخواست مذکور را جهت آگاهی دقیق‌تر ملت ایران و سایر ملل آزادی‌خواه جهان از ذات پلید آمریکا منتشر کنید.‌
پیشاپیش حسن توجه جنابعالی به این مسئله مزید امتنان است.
منبع: نسیم آنلاین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *