رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 20 آبان 1395 - 18:30
  • کد خبر : ۴۷۸۰۰
  • مشاهده :165 views

کنگره ی عاشورایی سوگ قلم شهرستان آذرشهر

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:    “أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ” کنگره ی عاشورایی سوگ قلم شهرستان آذرشهر در حالی پنجمین گام خود را بر می دارد که دو سال به صورت استانی و دو سال به صورت منطقه ای برگزار شده است. در سال های گذشته این سوگواره با سه موضوع […]

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

  “أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ”

کنگره ی عاشورایی سوگ قلم شهرستان آذرشهر در حالی پنجمین گام خود را بر می دارد که دو سال به صورت استانی و دو سال به صورت منطقه ای برگزار شده است.

در سال های گذشته این سوگواره با سه موضوع عاشورایی و یک موضوع ویژه پذیرای آثار شاعران شرکت کننده بوده است.پنجمین کنگره ی عاشورایی سوگ قلم موضوع اصلی این کنگره را به موضوع اربعین و موضوع ویژه ی خود را به مدافعان حرم اختصاص داده است.به حول و قوه ی الهی و با عنایت صاحبان اصلی این سوگواره ،که همه ساله پربارتز از سال قبل برگزار شده است و با چشم عنایت اباعبدلله در سال های آتی برگزار خواهد گردید امسال جوایز این کنگره در حد یک کنگره ی کشوری پیش بینی شده است.

جوایزنفرات اول هر بخش این کنگره یک سکه ی بهار آزادی و نفرات دوم نیم سکه و نفرات سوم ربع سکه در نظر گرفته شده است.طی هماهنگی های به عمل آمده آقای قاسم صرافان به عنوان یکی از داوران این کنگره و مهمان ویژه ی  این برنامه خواهند بود.

بهمن سلمانی رییس اداره ی فرهنگ و ارشاد شهرستان آذرشهر دبیراجرایی  و دکتر علی اصغر مقنی دبیر علمی این کنگره می باشند.

toofargan03

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه