جواب سران مست و عربده کش اروپایی را با صلابت بدهند

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  امام جمعه گوگان گفت :  افتتاح دفتر اتحادیه اروپا در تهران  ، مغایر با منافع ملی و آرمانهای انقلاب اسلامی است . حجت الاسلام رضوی نیا ، در خطبه های نماز جمعه گوگان افزود : اجازه نمی دهیم  مرکز باجگیری غربی ها از ایران  در تهران ایجاد …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

امام جمعه گوگان گفت :  افتتاح دفتر اتحادیه اروپا در تهران  ، مغایر با منافع ملی و آرمانهای انقلاب اسلامی است .
حجت الاسلام رضوی نیا ، در خطبه های نماز جمعه گوگان افزود : اجازه نمی دهیم  مرکز باجگیری غربی ها از ایران  در تهران ایجاد شود چرا که غربی ها شرط افتتاح این دفتر را تسلیم ایران در برابر غرب ، اجرای مفاد حقوق بشر مورد نظر آنها و حمایت نکردن ایران از حزب الله و جبهه مقاومت اعلام کرده اند .
وی گفت : چه معنی دارد غربی ها در کشورمان هم سفارت داشته باشند و هم دفتر اتحادیه اروپا ؟ این دفتر مسلما مرکز جاسوسی و توطئه خواهد بود .
خطیب نماز جمعه گوگان تصریح کرد : از دولت و مجلس کشورمان می خواهیم جواب سران مست و عربده کش اروپایی را با صلابت بدهند و نشان دهند ایران ، مستعمره غربی ها نیست .
حجت الاسلام رضوی نیا همچنین  مسئولان دو تابعیتی را ستون پنجم دشمن در کشور دانست و گفت :  در سه سال گذشته ، کشورمان  به بهشت جاسوسان غربی تبدیل شده است .
وی در ادامه خطبه ها با اشاره به انتخابات امریکا گفت : این انتخابات به قیمت نابودی اخلاق و ارزشهای انسانی در ایالات متحده  برگزار  شد و چهره واقعی دولتمردان این کشور را به جهانیان نشان داد .
امام جمعه گوگان افزود : برای مردم کشورمان  اهمیت ندارد چه کسی رئیس جمهور آمریکا شده چرا که ماهیت شیطانی این دولت مستکبر بر همگان  روشن است .
حجت الاسلام رضوی نیا تصریح کرد : اعتماد به دولت امریکا اشتباه استراتژیک بود که برخی مسئولان کشور مرتکب شدند چرا که مذاکره و امید بستن بر دولتی که بویی از اخلاق و انسانیت نبرده است اشتباه محض است .
وی تصریح کرد :  جای تعجب است برخی جریانهای داخلی واداده به غرب ،  در داخل کشور از یک جریان امریکایی حمایت می کردند و آرزو داشتند کلینتون رئیس جمهور شود . / مهدی جلیلی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *