مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اینکه بسیج، رشد جهشی چشمگیری داشته است گفت: امروز کشور اسلامی و غعیراسلامی هم نیاز به بسیج را احساس می کنند و با وجود بسیج، دشمن به جایی نمی رسد.

کشورهای اسلامی و غیراسلامی هم نیاز به بسیج را احساس می‌کنند/ بسیج، رشد جهشی چشمگیری داشته/با وجود بسیج،دشمن به جایی نمی‌رسد

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اینکه بسیج، رشد جهشی چشمگیری داشته است گفت: امروز کشور اسلامی و غعیراسلامی هم نیاز به بسیج را احساس می کنند و با وجود بسیج، دشمن به جایی نمی رسد.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

لحظاتی قبل سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و هیئت همراه به مناسبت هفته بسیج با آیت‌الله مکارم شیرازی مرجع تقلید شیعیان دیدار نمودند.

در این دیدار آیت‌الله مکارم شیرازی پس از ارائه گزارش سردار نقدی اظهار داشت: از توضیحات سردار نقدی در خصوص فعالیت‌های بسیج بسیار خرسند شدم و احساس کردم بسیج رشد جهشی چشمگیری پیدا کرده است و به سوی آفاق بلندی پرواز می‌کند.

وی اقدامات بسیج در جامعه را ضروری خواند و تاکید کرد: امروز حتی کشورهای اسلامی و غیراسلامی هم نیاز به بسیج را احساس می کنند.

این مرجع تقلید به دلایل موفقیت بسیج این گونه اشاره کرد: انگیزه بسیج یک انگیزه الهی است و یک انگیزه فوق العاده قوی که باید مسئولان از این انگیزه معنوی استفاده بیشتری ببرند.

آیت الله مکارم شیرازی افزود: حضور جوانان به عنوان قاطبه بسیج و محدود نبودن بسیج به قشر خاصی از جمله دلایل دیگری است که سبب شده تمام جامعه را در بر گرفته و موجب پیشرفت کار بسیج شده است.

وی با اشاره به گزارش رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: امروز بسیج تنها نظامی نبوده و الحمدالله عرصه های فرهنگی، اقتصادی، بهداشتی و … را شامل می شود که همین امر باعث افتخار بسیج گردیده است.

این مرجع تقلید شیعیان به اقدامات دشمن اشاره نموده و گفت: امروز بسیج باعث شکست دشمن گردیده و یقینا دشمنان با وجود بسیج به جایی نخواهند رسید چرا که بسیجیان کارهای دشمن را در صحنه های گوناگون خنثی می کنند.

وی بسیج را مجموعه پر ارزش خوانده و با تاکید بر تسخیر تمام فضاهای جامعه توسط بسیجیان اظهار داشت: موفقیت های بسیج را به تمامی بسجیان عزیز تبریک گفته و مسئولان بسیج را به اطلاع رسانی کافی به افکار عمومی توصیه می کنم تا مردم قدر بسیج را بیش از پیش بدانند.

ابن مرجع تقلید شیعیان در پایان عنوان نمود: یکی از اقدامات خوب بسیج این است که نیروهای خودش را تربیت کرده و این(حلقه های صالحین) خیلی خوب است که محیط بسیج تربیت گر خود افراد بسیجی است.
منبع: خبرگزاری بسیج

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *