شش سال است جان می‌کَنند که بشار اسد را بردارند/ ۷۰ میلیون آمریکایی زیر خط فقر مطلق هستند/ از ۵۳ کشور دنیا برای طبابت به ایران می‌آیند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز رئیس جمهور منتخب آمریکا اعلام می کند که ۷۰ میلیون نفر از مردم این کشور زیر خط فقر مطلق زندگی می کنند. هفت میلیون نفر از مردم آمریکا کارتن خواب هستند و هیچ گونه سرپناهی ندارند

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در مراسم گرامیداشت هفته بسیج که در دبیرستان البرز با حضور کمره ای، مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران و سرهنگ مرادی، رئیس بسیج دانش آموزی و فرهنگیان تهران بزرگ برگزار شد، اظهار داشت: هر انسانی به تجربه های گذشتگان خود برای رشد و تعالی نیاز دارد و از سوی دیگر انسان های با تجربه باید بدانند که نسل نو و آینده چه دغدغه هایی دارند و چگونه می توانند در خدمت آنها باشند.

وی با بیان اینکه بسیج دانش آموزی باید امور را در مدارس به دست بگیرد، افزود: عملکرد بسیج دانش آموزی باید هر روز بهتر از گذشته باشد.

سردار نقدی با طرح این پرسش که تفاوت انسان با سایر موجودات در چیست؟ تصریح کرد: اجازه و قدرت انتخاب و اختیار مهمترین وجه تمایز انسان با سایر مخلوقات خداوند است. انسان حتما باید در قبال این نعمات جوابگو باشد زندگی وی محدود به این دنیا نیست قبل از این نیز زندگی به شکل دیگری وجود داشت و بعد از این دنیا زندگی تا ابدیت امتداد پیدا می کند. کسانی که از قدرت اختیارشان به خوبی استفاده کرده باشند تا ابد متنعمند و آنها که راه درستی را اختیار نکرده باشند باید تا ابد پاسخگوی سوء استفاده از این نعمات باشند لذا باید مسیر را به درستی انتخاب کنیم.

رئیس بسیج سازمان مستضعفین تاکید کرد: کسی که بخواهد پیوند مستحکمی با خدا ایجاد کند راهش عروه الوثقی است. عروه الوثقی همان ارتباط محکم انسان با خداست اگر خواهان ارتباط ناگسستنی با خدا هستیم راهش فمن یکفر به طاغوت و یومن بالله است. خداوند آدرس این مسیر را در آیه الکرسی به ما داده است. انسانی که می خواهد طعم لذت ایمان را بچشد باید طاغوت را نفی کند.

وی با بیان اینکه مبارزه علیه طاغوت راهی بود که ملت ما آن را انتخاب کرد، یادآور شد: بسیاری از افراد در طول تاریخ ایمان به طاغوت و ایمان به خدا؛ شرک، بت و خدا پرستی را در یک جا جمع کردند و می خواستند همه را با هم داشته باشند اما خداوند هرگز به کسی که بخواهد ایمان به کفر و ایمان به خدا را در یک جا داشته باشد نظر نمی کند و آن فرد نیز هرگز طعم لذت حقیقی ایمان به خدا را نخواهد چشید.

سردار نقدی تصریح کرد: ملت ایران بهای مبارزه علیه طاغوت را پرداخت چرا که زمانی که می خواهید قدرت ظالم زورگو را مهار کنید و مسیر را برای عدالت هموار سازید ظالم حتما از زوری که در اختیار دارد استفاده می کند و ملت ایران تمامی سختی ها را تحمل کرد تا به راحتی ها برسد به هر اندازه که در این مسیر گام برداشتیم همان اندازه هم جلو رفتیم.

رئیس بسیج سازمان مستضعفین در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد: طبق آماری که رژیم طاغوت اعلام کرد ما در گذشته ملتی که اکثریت آن را بی سواد مطلق تشکیل می داد، به شمار می رفتیم همین ملت امروز به جایی رسیده که پر شتاب ترین سرعت علمی جهان را دارد یعنی ۱۳ برابر متوسط جهان طبق آمارهای بین المللی پیشرفت علمی ما در حال حرکت است. امروز در رتبه هفدهم علمی دنیا قرار گرفتیم همان ملتی که نمی توانست آفتابه هم بسازد تشت ظرفشویی و ظرف ملامینش را از اسرائیل وارد می کرد امروز قدرت دارد ماهواره پرتاب کند.

وی افزود: کشوری که نمی توانست از خودش دفاع کند و زمانی که به ما حمله کردند دشمن توانست ظرف چند روز شهرستان های زیادی را اشغال کند امروز قوی ترین قدرت دفاعی را در اختیار دارد یکی از برترین نیروهای مسلح در دنیا هستیم و در منطقه بدون شک هیچ هماوردی در قدرت دفاعی نداریم. کشوری که دستگاه امنیتی نداشت امروز دستگاه امنیتی دارد که سرویس های جاسوسی ابرقدرت را شناسایی می کند. کشوری که به لحاظ سیاسی نمی توانست در کشورش برای خود تصمیم بگیرد و انتخاب مردم اصلا معنا و مفهومی نداشت امروز قدرت برتر منطقه شده است.

سردار نقدی بیان داشت: مستشارهای آمریکایی تنها در ارتش نبودند بلکه در شهربانی، ژاندارمری، وزارت اقتصاد، وزارت نفت و پست های کلیدی حضور داشتند و برای ما تصمیم گیری می کردند. درست است که وزیرها بر سر کار بودند اما وزیرها مانند عروسکی بودند در دستان آمریکایی ها تا هر آنچه که آنها می گویند را اجرایی کنند.

رئیس بسیج سازمان مستضعفین ادامه داد: در حال حاضر ایران برای منطقه تصمیم می گیرد تصمیمی که بارها آمریکایی ها به صراحت اعلام کردند که در خاورمیانه هیچ تصمیمی بدون اراده ایران قابل پیاده سازی نیست. ۲۹ ماه آمریکایی ها تلاش می کنند که یک رئیس جمهوری را در لبنان بر سر کار بیاورند و دست آخر حرف آنها پیش نمی رود حرف آن دوستانی که با جمهوری اسلامی هستند پیش می رود شش سال است دارند جان می کنند که رئیس جمهوری سوریه را بردارند، یک فرد سازشگر با اسرائیل بر سرکار بگذارند چه قدر در این مسیر پول خرج کرده اند و جنگیدند اما امروز می بینیم که خواسته های آنها عملی نشده است. ۳۷ سال است که سیاست آمریکا جز عقبگرد چیزی نداشته است

وی تصریح کرد: ارتش اسرائیل که در تمام جنگ هایش با کشورهای عربی به پیروزی رسیده بود سه بار به نوار غزه حمله کرد و شکست خورد اینجاست که گفته خداوند در قرآن هویدا می شود که اگر خداوند شما را یاری کند هیچ کسی نمی تواند بر شما غلبه کند ما تمامی این تجارب گران سنگ را به دست آورده ایم آن وقت عده ای می گویند با آمریکا سازش کنید و تا کی می خواهید به مبارزه با آن ادامه دهید اگر بخواهیم سازش کنیم تاریخ به ما می خندد.

سردار نقدی بیان داشت: امروز از ۵۳ کشور دنیا برای طبابت به ایران می آیند و گردشگری درمان یکی از درآمدهای کشور ما محسوب می شود. مولفه های قدرت دشمن طی این سال ها همواره کاهش یافته است آمریکا چند هزار میلیارد دلار ذخایر ارزی داشت که کسی نمی توانست به گردش برسد اما امروز همین کشور ۲۰ هزار میلیارد دلار بدهی دارد و روزانه دو و نیم میلیارد دلار به این حجم بدهی اضافه می شود.

رئیس بسیج سازمان مستضعفین با اشاره به اظهارات مقامات آمریکایی بیان داشت: امروز رئیس جمهور منتخب آمریکا اعلام می کند که ۷۰ میلیون نفر از مردم این کشور زیر خط فقر مطلق زندگی می کنند. هفت میلیون نفر از مردم آمریکا کارتن خواب هستند و هیچ گونه سرپناهی ندارند اوباما، رئیس جمهور حال حاضر آمریکا در مصاحبه ابتدای سال میلادی شان اعلام کرد که از ۱۱ سپتامبر تاکنون ۴۵۰ هزار نفر از مردم آمریکا با سلاح گرم کشته شدند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز رئیس جمهور آمریکا جرات ندارد در بسیاری از کشورها حضور پیدا کند حتی در بسیاری از این کشورها اگر رئیس جمهور آمریکا سفر کند رسانه ها آن را اعلام نمی کنند بلکه زمان رفتنش را رسانه ای می کنند چرا که می ترسند مردم در اعتراض به این حضور اعتصاب کنند.
منبع: دانشجو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *