آزادی برخی مناطق شرق موصل

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  نیروهای عراقی درادامه پیشروی های خود در نبرد با تروریست های داعش درموصل، برخی مناطق شرق این شهر را از اشغال آنان آزاد کردند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ستاد اطلاع رسانی جنگ عراق در بیانیه ای اعلام کرد نیروهای عراقی دیروز (شنبه) مناطق الامن، …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

نیروهای عراقی درادامه پیشروی های خود در نبرد با تروریست های داعش درموصل، برخی مناطق شرق این شهر را از اشغال آنان آزاد کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ستاد اطلاع رسانی جنگ عراق در بیانیه ای اعلام کرد نیروهای عراقی دیروز (شنبه) مناطق الامن، شقق الخضراء، الکرامه در شرق موصل و نیز مرکز رادیو قدیمی موصل و مقبره التلویزیون را از کنترل تروریست های داعش خارج کردند.
دراین بیانیه آمده است که نیروهای مبارزه با تروریسم عراق، پرچم این کشور را بر فراز مناطق آزاد شده، برافراشتند.
ستاد اطلاع رسانی جنگ عراق همچنین ازکشته شدن چهارنفر از عناصر داعش ازجمله یک سرکرده این گروه و انهدام مهمات و تجهیزات نظامی تروریست ها درحمله هوایی به محور جنوب شرق شهر موصل خبر داد.
نیروهای عراقی همچنین از تجهیز نیروهای ویژه برای یورش به شهر تلعفر مقر داعش درغرب موصل با هدف محاصره این گروه و بستن همه راه ها برای جلوگیری از فرار سرکردگان و عناصر این گروه و ممانعت از دستیابی آنان به کمک های پشتیبانی خبر دادند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *