نشست رفع موانع تولید با رویکرد اقتصاد مقاومتی شهرستان آذرشهر برگزار شد

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  فرماندار شهرستان آذرشهر پس از بازدید از خط تولید الکتروموتور کارخانجات تولید مهر اصل که با حضور حسین ابویی مهریزی معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت انجام گرفت در نشست رفع موانع تولید این شهرستان گفت:طرح الکتروموتور مهر اصل یکی از طرح های  ملی و مهم محسوب می …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

فرماندار شهرستان آذرشهر پس از بازدید از خط تولید الکتروموتور کارخانجات تولید مهر اصل که با حضور حسین ابویی مهریزی معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت انجام گرفت در نشست رفع موانع تولید این شهرستان گفت:طرح الکتروموتور مهر اصل یکی از طرح های  ملی و مهم محسوب می شود که زیر مجموعه حمایتهای وزارت صنعت،معدن و تجارت با رویکرد اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: این طرح تا پایان سال جاری با پشتیبانی دولت تدبیر و امید به بهره برداری لازم خواهد رسید ومضمون آن نیز تولید انواع و اقسام موتور تهویه هوا  و فن موتورمی باشد.

الهیاری اضهار کرد: بیش از۹۰ درصد طرح الکتروموتور اجرایی شده اما نیاز به حمایتهای اساسی برای تکمیل آن وجود دارد.

وی برای تجهیز و تکمیل ماشین آلات این خط که با هدف بالانس پروانه ها ی موتور ها انجام می یابد،تأکید کرد.

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت نیز با ضروری خواندن اجرای اصول و قواعد اقتصاد مقاومتی در سطح کشور گفت: تعداد۷ پروژه برای این وزارتخانه برای اجرایی کردن و حمایت از طرح های ابلاغی اختصاص داده شده که طرح تولید الکتروموتور مهر اصل یکی از آنهاست.

حسین ابویی مهریزی ادامه داد:طرح هایی که مورد تصویب در سطح ملی قرار گرفته بیشتر اصول درونزایی،جلوگیری از خام فروشی ،تأمین مواد اولیه سایر واحدهای تولیدی و صنعتی و افزایش ارزش افزوده و چند اصل مهم دیگر اقتصاد مقاومتی را شامل می شود.

گفتنی است با بازدید از خط تولید الکتروموتورکارخانه مهر اصل پس از تکمیل ماشین آلات برایحدود۲۰۰نفر اشتغال مستقیم ایجاد خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *