نگاهی به خطبه های نماز جمعه آذرشهر

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  امام جمعه آذرشهر گفت : تجربه تلخ برجام نشان داد که دولت مستکبر آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست و مذاکره با چنین دولتی خیانت به آرمان انقلاب اسلامی است . به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی حجت الاسلام محمود نور پور در خطبه های …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

امام جمعه آذرشهر گفت : تجربه تلخ برجام نشان داد که دولت مستکبر آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست و مذاکره با چنین دولتی خیانت به آرمان انقلاب اسلامی است .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی حجت الاسلام محمود نور پور در خطبه های نماز جمعه آذرشهر افزود : همه مسئولان دولتی و تیم مذاکره کننده به این حقیقت رسیده اند که آمریکا برجام را زیر پا گذاشته و وزیر امور خارجه کشورمان هم اخیرا اعتراف کرد که در مذاکره و اعتماد به آمریکا اشتباه کرده است .
وی تصریح کرد : اعتراف به اشتباه از سوی آقای ظریف در مذاکره با امریکا در حالی است که در سه سال گذشته رهبر معظم انقلاب به بی نتیجه بودن برجام هشدار داده و به مذاکره با آمریکا بدبین بودند و امروز پیش بینی رهبری محقق شده است.
حجت الاسلام نورپور گفت: خواسته مردم ایران از دولتمردان کشورمان این است که جواب نقض برجام و تهدیدات امریکا را نه در شعار بلکه در عمل با اقتدار بدهند.
وی با گرامی داشت نهم دی ماه روز بصیرت و ولایت گفت : مردم انقلابی ایران در این روز ، تیر خلاص به فتنه گران زده و آنها را رسوا کردند.
امام جمعه آذرشهر افزود : عملکرد خواص بی بصیرت با همراهی دشمنان و خائنان ، کشورمان را در ورطه بحران و سقوط قرار دادند اما با رهبری امام خامنه ای و بصیرت مردم ، این توطئه خنثی شد و سران فتنه گر برای همیشه تاریخ رسوا شدند.
حجت الاسلام نورپور ۷ دی ماه سالروز شهادت عارف مجاهد آیت الله شیخ حسین غفاری آذرشهری را در زندانهای طاغوت گرامی داشت و تصریح کرد : شهید آیت الله غفاری نمونه بارز ولایتمداری و مدافع واقعی انقلاب و رهبری بود.
وی با تبریک پیروزی رزمندگان جبهه مقاومت انقلاب اسلامی در حلب خاطرنشان کرد : فتح حلب نشان داد که تنها راه شکست استکبار و تکفیری ها ، مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن است .
خطیب نماز جمعه آذرشهر در بخش دیگری از خطبه ها با محکوم کردن صدور قطعنامه حقوق بشری علیه کشورمان گفت : دولتهای عربستان ، آمریکا ، رژیم جعلی صهیونیستی و کانادا با چه رویی دم از حقوق بشر می زنند و علیه ایران قطعنامه صادر می کنند در حالی که دستشان به خون هزاران انسان بی گناه در مناطق مختلف جهان آلوده است ؟!/ مهدی جلیلی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *