شهید غفاری در مقابل شدید ترین شکنجه ها همیشه یک انقلابی ماند

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  آیت الله علی خاتمی با بیان اینکه شهید غفاری انسانی شجاع، نترس و مجاهد بود افزود: حق طلبی شهید غفاری علت اصلی شهادت ایشان بود. وی شهید غفاری را جزو استوانه های انقلاب دانست که جان خود را در راه آرمان های انقلاب اسلامی در طبق اخلاص …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

آیت الله علی خاتمی با بیان اینکه شهید غفاری انسانی شجاع، نترس و مجاهد بود افزود: حق طلبی شهید غفاری علت اصلی شهادت ایشان بود.

وی شهید غفاری را جزو استوانه های انقلاب دانست که جان خود را در راه آرمان های انقلاب اسلامی در طبق اخلاص قرار داده بود.

وی شهادت شهید غفاری را یکی از عوامل اصلی شتاب دهنده انقلاب عنوان کرده و بیان داشت: شهید غفاری در مقابل شدید ترین شکنجه های رژیم پهلوی خم به ابرو نیاورد و همیشه یک انقلابی ماند.

آیت الله خاتمی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه حماسه ۹ دی نشان از علاقه مردم به انقلاب و رهبری داشت افزود: در حماسه ۹ دی مردم نشان دادند که بصیرند و مثل همیشه پای ارزش های خود ایستاده اند.

وی با بیان اینکه انقلاب ما ابهت آمریکا را در منطقه و جهان شکت، تصریح کرد:به خاطرات ضرباتی که آمریکا از انقلاب ما خورده است طبیعی است که دشمن خونی ما باشد.

وی هدف اصلی آمریکا از جنگ افروزی در منطقه غرب آسیا را نابودی انقلاب اسلامی دانسته و افزود: آمریکا نمرود زمان است و با نقشه های شیطانی خود منطقه ما را به آتش کشیده است.

کنگره بزرگداشت شهید غفاری و حماسه ۹ دیدر مسجد جامع آذرشهر برگزار گردید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *