تجلیل از آمارگیران ممتاز شهری و روستایی شهرستان آذرشهر

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  در این مراسم فرماندار شهرستان آذرشهر با قدردانی از تلاش بی وقفه کلیه آمارگیران سرشماری عمومی نفوس و مسکن در شهرستان آذرشهر،از اتمام به موقع سرشماری در این شهرستان و همراهی مردم ابراز خرسندی کرد. وی گفت: در شرایط نامساعد جوی مأموران سرشماری با جدیت پروژه عظیم …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

در این مراسم فرماندار شهرستان آذرشهر با قدردانی از تلاش بی وقفه کلیه آمارگیران سرشماری عمومی نفوس و مسکن در شهرستان آذرشهر،از اتمام به موقع سرشماری در این شهرستان و همراهی مردم ابراز خرسندی کرد.

وی گفت: در شرایط نامساعد جوی مأموران سرشماری با جدیت پروژه عظیم و ملی سرشماری عمومی نفوس و مسکن را به سرانجام رساندند و این حالکی از تعهد و اخلاص آنان است و باید در برگزاری انتخابات نیز از توان آنها استفاده کرد.

فرماندار شهرستان آذرشهر همچنین گفت: نتایج بدست آمده در سرشماری عمومی نفوس و مسکن در برنامه ریزیهای شهرستان نیز مورد استناد و بهره برداری قرار خواهد گرفت.

دکتر فتح زاده نیز با اعلام این که روش ترکیبی (اینترنتی و حضوری) برای اولین بار در سرشماری عمومی نفوس و مسکن،تجربه موفقی بود، گفت: درسرشماری عمومی نفوس و مسکن سال۱۳۹۵ حدود ۹۶% پوشش اطلاعات و آمارانجام یافته ات.

وی افزود: هدف گذاری برای ثبت نام اینترنتی برای۳۰% مردم انجام شده بوداما در عمل۵۰% مردم استانآذربایجان شرقی در سرشماری اینترنتی شرکت کردند.

معاون رییس سازمان برنامه و بودجه استان با اعلام حداقل بودن تعداد غائبین سرشماری در شهرستان ،ابراز امیدواری کرد داده های سرشماری قبل از اتمام سال۱۳۹۵ اعلام شود.

 

منبع: فرمانداری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *