برخی سران فتنه برای ورود به انتخابات با شاه عربستان مشورت می‌کردند

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران گفت: نفر دوم فتنه از شاه عربستان برای ورود خود یا یکی دیگر از کاندیداها به عرصه انتخابات مشورت می‌گیرد و از شاه بحرین و برخی از کشورهای منطقه برای فعالیت‌های سیاسی پول دریافت می‌کند.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

سردار محمدرضا نقدی شامگاه پنجشنبه در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی با اشاره به عظمت این روز و انکارناپذیر بودن آن برای دوست و دشمن اظهار داشت: برخی می‌خواهند حوادث سال ۸۸ را به یک دعوای انتخاباتی و به اختلاف در سطح آرا تنزل بدهند اما واقعیت چیز دیگری است.

وی با اشاره به اینکه باید به عقبه این فتنه توجه کرد، افزود: توانایی تحلیل ماهیت اصلی وقایع و دیدن عمق حوادث همان بصیرت است، در روز عاشورا نیز می‌بینیم که برخی از رزمندگان جبهه‌های پرافتخار اسلام در مقابل امام حسین(ع) قرار گرفتند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه باید بصیرت را از امام(ره) آموخت، عنوان کرد: امام(ره) از زمانی که پرچم مبارزه علیه استبداد ستم‌شاهی را برداشت عمق جبهه را دید که در صحبت‌های خرداد سال ۴۲ و ۴۳ می‌بینیم که همه تیرهای اصلی را به سمت آمریکا و رژیم صهیونیستی نشانه می‌رود و می‌فرماید شاه «بازیچه است».

وی با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب و اقدامات تروریست‌ها و اشرار نیز امام(ره) از کلمه تروریست‌های آمریکایی استفاده می‌کند، ابراز کرد: وقتی از منافقین به عنوان منافقین آمریکا نام برده می‌شد برخی با تعجب می‌گفتند اینها قبل از انقلاب آمریکایی‌ها را در تهران ترور می‌کردند و چطور می‌شود که این تعبیر برای اینها به کار برده می‌شود اما کمتر از ۲ سال از عمر انقلاب ماهیت اصلی منافقین برای همه روشن می‌شود.

سردار نقدی با اشاره به اینکه امام راحل در روز نخست جنگ تحمیلی نیز در دو بیان از تعبیر صدام آمریکایی استفاده کرد، گفت: وضعیت آن سالهای رژیم بعث عراق این گونه بود که در ظاهر این رژیم هیچ ارتباطی با آمریکا نداشته و در لیست تحریم‌های این کشور قرار دارد که در آن سال نیز همه از به کار بردن کلمه صدام آمریکایی متعجب شدند.

وی بیان کرد: بعد از چند ماه وقتی صدام با احساس فشار در جبهه و ترس از شکست برای وادار کردن آمریکایی‌ها به آشکار ساختن حمایت‌هایشان، به وزیر خارجه خود دستور می‌دهد تا در مقاله‌ای در روزنامه فیگارو اصل قضیه جنگ را افشا کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه با گذشت زمان حمایت‌های آمریکا از رژیم بعث عراق در جنگ با ایران علنی شد، اظهار داشت: آمریکا تنها کشوری است که در حمایت از صدام به صورت مستقیم ارتش کشورش را وارد جنگ با ایران می‌کند.

وی با بیان اینکه این حوادث عمق بصیرت امام(ره) را نشان می‌دهد، خاطرنشان کرد: در فتنه سال ۷۸ نیز در ظاهر قضیه کسانی که ژست ضد آمریکایی دارند با اعتراض به قانون مطبوعات و ریختن به خیابانها پیراهن‌های رنگ‌آمیزی شده را به عنوان لباس خون‌آلود در مقابل دانشگاه به دست می‌گیرند که رهبر معظم انقلاب در آن برهه فرمودند اینها آمریکایی هستند و یکسال بعد می‌بینیم همان شخصی که مقابل دانشگاه پیراهن‌های رنگ‌آمیزی شده را در دست گرفته بود در کاخ سفید با جرج بوش دیدار می‌کند.

سردار نقدی با اظهار “کشف عمق آمریکایی بودن فتنه ۸۸ خیلی ساده‌تر از موارد گذشته است” اضافه کرد: ماجرای فتنه ۸۸ برنامه طراحی شده توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی بود.

وی با اشاره به برخی از حوادث پشت پرده فتنه یادآور شد: قبل از حادثه نفر دوم فتنه در نیویورک با جورج سوروس، بنیان گذار و حامی مالی کودتاهای مخملی دیدار می‌کند که چند تن از روزنامه‌نگاران و مدیران مسئول روزنامه‌ها را نیز با خود همراه می‌کند و زیر پرچم آمریکا عکس یادگاری می‌گیرند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران ادامه داد: نفر دوم فتنه از شاه عربستان برای ورود خود یا یکی دیگر از کاندیداها به عرصه انتخابات مشورت می‌گیرد و از شاه بحرین و برخی از کشورهای منطقه برای فعالیت‌های سیاسی پول دریافت می‌کند حال عده‌ای در داخل می‌گویند که چرا تصویر این شخص چاپ نمی‌شود.

وی بیان کرد: وقتی فتنه ۸۸ به راه می‌افتد رئیس جمهور آمریکا، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، نخست وزیر فرانسه و انگلستان به صورت رسمی از این فتنه حمایت می‌کنند.

سردار نقدی با اشاره به اقدامات دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در راه‌اندازی برخی شبکه‌های ضد ایرانی، فیس بوک و جلوگیری از تعطیلی توییتر با دستور وزیر خارجه آمریکا عنوان کرد: فتنه ۸۸ مسئله ساده و یک دعوای انتخاباتی نیست بلکه جنگی بود که ابرقدرتها به راه‌انداختند و شکست خوردند.

وی در توصیف فتنه با تصریح اینکه دفاع مقدس ۸ ماهه در جنگ نرم واقعیت دارد، خاطرنشان کرد: فتنه ۸۸ سخت‌تر از جنگ تحمیلی ۸ ساله بود چرا که در این فتنه افراد صاحب نام که سوابقی در انقلاب داشته و مسئولیت‌هایی نیز سطح ریاست قوا داشتند نیز با دشمن همراه شدند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با اشاره به حماسه بزرگ ۹ دی اظهار داشت: مردم کار بزرگی در خنثی کردن فتنه و در حماسه ۹ دی انجام دادند که همه اینها به برکت عاشورا است.

وی با بیان اینکه خون حسین(ع) نور بصیرت را بر دل ملت ایران تاباند، گفت: امروز نیز فتنه‌ها ادامه دارد و تا وقتی که آمریکا و رژیم صهیونیستی وجود دارد این فتنه‌ها ادامه خواهد داشت.

سردار نقدی بیان کرد: امروز آمریکا با القای این موضوع که زندگی شما در رابطه با ما بهتر می‌شود به دنبال فتنه‌انگیزی است و آنها تلاش می‌کنند تا ملت ایران را به کنار آمدن و ایجاد رابطه وادار کنند که مقابله با این فتنه نیز بصیرت می‌خواهد.

وی با یادآوری تجربه امروزی و گذشته کشورها در دوستی با آمریکا به مصر، اردن و ترکیه اشاره کرد وافزود: عربستان سعودی با اینکه روزی ۱۰ میلیون بشکه نفت می‌فروشد و ثروت بزرگی به دست می‌آورد اما ۴۰ درصد مردمش فقیر هستند که دلیل آن نیز اطاعت از دستورات آمریکایی‌ها است.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران با بیان اینکه ۳۶ سال از تحریمهای فلج کننده آمریکا علیه ایران می‌گذرد به مقاومت ملت ایران اشاره و تصریح کرد: با ادامه این راه آمریکا به زانو در خواهد آمد و ما باید روی پاهای خود بایستیم.

وی در پایان به شکست‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا اشاره و تاکید کرد: اکنون رژیم صهیونیستی در محاصره مجاهدین و رزمندگان اسلام قرار دارد و آمریکا نیز ورشکسته شده است.
منبع: دانشجو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *