انهدام اتاق عملیات ارتش عربستان در نجران/ ۶ نظامی سعودی کشته شدند

بر اثر حمله نیروهای یمنی به مواضع نیروهای عربستان در نجران، ۶ نظامی سعودی کشته و ۹ تن دیگر زخمی شدند.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

ارتش و کمیته‌های مقاومت مردمی یمن، اتاق عملیات مشترک سعودی‌ها را در گذرگاه الخضراء واقع در نجران در جنوب عربستان هدف قرار دادند که منجر به کشته شدن ۶ نظامی سعودی و زخمی شدن ۹ نظامی دیگر شد.

نیروهای یمنی همچنین مزدوران سعودی را در منطقه عسیلان واقع در استان شبوه هدف حملات خود قرار داده و علاوه بر به هلاکت رساندن تعدادی از مزدوران، تجهیزات آنها را نیز منهدم کردند.

این در حالی است که روز پنج شنبه ارتش و کمیته های مردمی یمن پادگان شعب الجن در منطقه باب‌المندب را هدف شلیک موشک بالستیک قرار دادند که بر اثر آن، بیش از ۱۵۰ تن از مزدوران به هلاکت رسیده و یا زخمی شده‌اند.

این اولین حمله بالستیکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در سال ۲۰۱۷ میلادی است.

ارتش یمن از ابتدای تجاوز عربستان تاکنون بارها با موشک‌های بالستیک و غیربالستیک مواضع مزدوران و متجاوزان در داخل و خارج این کشور را هدف قرار داده است.

حملات ائتلاف متجاوز سعودی به یمن به‌بهانه بازگرداندن مشروعیت به این کشور به‌نمایندگی عبدربه منصور هادی رئیس‌جمهور فراری و مستعفی یمن از ششم فروردین ماه ۱۳۹۴ آغاز شده است.

رژیم سعودی با وجود حملات بی‌وقفه خود که حاصل آن کشته و زخمی شدن هزاران انسان بی‌گناه بوده است، نتوانسته است هیچ کدام از اهداف شوم خود را در راستای سلطه بر یمن و منابع آن محقق کند.
منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *