دستگیری دو نفر سارق و کشف یک دستگاه خودروی سرقتی در شهرستان آذرشهر

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان(احمد باقرزاده): سرهنگ یداله رستمی در تشریح این خبر گفت : اکیب گشت یگان امداد ، در حین گشت زنی به یک دستگاه خودروی پراید که بصورت بلا صاحب در کنار خیابان پارک شدهبود مشکوک و با استعلام بعمل آمده مشخص شد خودروی فوق سرقتی می باشد . …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان(احمد باقرزاده):

سرهنگ یداله رستمی در تشریح این خبر گفت : اکیب گشت یگان امداد ، در حین گشت زنی به یک دستگاه خودروی پراید که بصورت بلا صاحب در کنار خیابان پارک شدهبود مشکوک و با استعلام بعمل آمده مشخص شد خودروی فوق سرقتی می باشد . با مراقبت و شگردهای خاص پلیس ، تعداد دو نفر را حین سوار شدن به خودرو دستگیر نمودند .
وی ادامه داد : متهمان در بازجویی های علمی پلیس به سرقت ۲ دستگاه خودرو اعتراف کرده و پس از تشکیل پرونده جهت رسیدگی به مراجع قضایی معرفی شدند .این مقام انتظامی در پایان گفت : مالکان وسایل نقلیه بایستی ضمن تجهیز خودرو خود به وسایل هشدار دهنده و ایمنی مانند دزدگیر و قفل فرمان و … با رعایت مواردی چون عدم پارک خودرو در نقاط تاریک و خلوت ، از وقوع این گونه سرقت ها پیشگیری نموده و در صورت مشاهده یا اطلاع از هرگونه موارد مشکوک ، بلافاصله مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *