پیام داعش به ترامپ: سرت را قطع می‌کنیم!

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  نوجوانان داعش، ضمن برگزاری مراسم قطع سر دونالد ترامپ، تهدید به انجام عملیات انتحاری در کاخ سفید کردند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یک منبع بومی در استان نینوا، روز جمعه خبر داد:”عناصر نوجوان داعش موسوم به “اشبال الخلافه” همزمان با مراسم تحلیف دونالد ترامپ …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

نوجوانان داعش، ضمن برگزاری مراسم قطع سر دونالد ترامپ، تهدید به انجام عملیات انتحاری در کاخ سفید کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یک منبع بومی در استان نینوا، روز جمعه خبر داد:”عناصر نوجوان داعش موسوم به “اشبال الخلافه” همزمان با مراسم تحلیف دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور جدید آمریکا، سر عروسکی به شکل او را در شهر موصل قطع کردند”.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، به شبکه السومریه گفت: این عملیات نمادین در مکانی اطراف منطقه الزنجیلی در غرب موصل و در حضور شماری از سرکرده های داعش و پرسنل فیلم برداری انجام شد.

این منبع افزود: گردن زدن عروسکِ ترامپ، حامل پیام هایی متعدد برای آمریکاست، به ویژه که عناصر داعش، همزمان با انجام این مراسم، شعار “با سر بریدن به سراغتان می آییم” سر دادند.

“اشبال الخلافه” تشکلی است که گروه تروریستی داعش، پس از چیرگی بر شهر موصل در ژوئن ۲۰۱۴، آن را تشکیل داد. هدف از تشکیل این گروه، به کارگیری کودکان و نوجوانان و سوء استفاده از آنان برای انجام عملیات تروریستی و انتحاری است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *