کمک های مردمی اولیاء و خیّرین ازمرز یک میلیارد تومان گذشت

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  با حضور شفائیه رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان استان همایش مشترک مدیران مدارس و روسای انجمن اولیاء و مربیان شهرستان آذرشهر برگزار شد . در این همایش که راس ساعت ۱۶ روز سه شنبه مورخه ۹۵/۱۱/۵ در محل سالن اجتماعا امام صادق (ع) آذرشهر برگزار شد …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

با حضور شفائیه رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان استان همایش مشترک مدیران مدارس و روسای انجمن اولیاء و مربیان شهرستان آذرشهر برگزار شد .

در این همایش که راس ساعت ۱۶ روز سه شنبه مورخه ۹۵/۱۱/۵ در محل سالن اجتماعا امام صادق (ع) آذرشهر برگزار شد علاوه بر شفائیه رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان استان، دواتگر مدیر ، صادقی و یاسین زاده معاونین و کارشناسان آموزش و پرورش آذرشهر حضور داشتند.

این همایش مشترک جهت هم اندیشی و اتّخاذ تدابیر لازم برای برگزاری باشکوه همایش خیّرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان آذرشهر و تجلیل مناسب از خیّرین عزیز برگزار گردید.

در این همایش شفائیه، انجمن اولیاء و مربیان را بازوی راست مدارس و آموزش و پرورش برشمرد و گفت: استان آذربایجان شرقی در بحث جلب مشارکت های مردمی و خیّرین رتبه نخست کشوری را دارد .

رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان استان در این همایش تعداد ۱۵۰ جلد کتاب تخصصی برای راه اندازی کتابخانه مخصوص والدین و اعضای انجمن اولیاء و مربیان مدارس شهرستان آذرشهر اهداء نمود.

همچنین در این همایش دواتگر مدیر آموزش و پرورش آذرشهر گزارش مبسوطی از کارهای انجام یافته را ارائه داد و گفت: میزان کمک های داوطلبانه و مردمی اولیاء و خیّرین عزیز از ابتدای سال تحصیلی ۹۵ از مرز یک میلیارد تومان فراتر رفته است.

در این همایش همچنین سه نفر از اولیای مدارس از رموز موفقیت های خود در مدارس برای حاضرین گفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *