تجلیل فرمانده سپاه آذرشهراز امین لطف اللهی و میلاد خلیل زاده

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  در آستانه دهه مبارک فجر شورای فرماندهی پایگاه بسیج شهید رجایی با فرمانده محترم ناحیه جناب سرهنگ فتح زاده دیدار کردند. سرهنگ بهمن فتح زاده در این دیدار ضمن خوش آمدگویی و عرض خیر مقدم به بسیجیان پایگاه هشید رجایی گفت: برنامه‌های ابلاغی سازمان بسیج به حول …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

در آستانه دهه مبارک فجر شورای فرماندهی پایگاه بسیج شهید رجایی با فرمانده محترم ناحیه جناب سرهنگ فتح زاده دیدار کردند.
سرهنگ بهمن فتح زاده در این دیدار ضمن خوش آمدگویی و عرض خیر مقدم به بسیجیان پایگاه هشید رجایی گفت: برنامه‌های ابلاغی سازمان بسیج به حول و قوه الهی تا به امروز به‌خوبی اجراشده است و هدف از اجرای این برنامه‌ها ترویج فرهنگ انقلابی و روحیه شهادت طلبی در بین نسل جوان جامعه است.
وی  با اشاره به اوضاع سیاسی جهان قبل از انقلاب اسلامی ایران گفت: نظام دوقطبی حاکم بر دنیا که یا باید مطیع بلوک شرق و شوروی بود و یا باید بلوک غرب و آمریکا؛ با پیروزی انقلاب اسلامی ایران به کلی تغییر وضعیت داد و همگان قدرت اسلام و مسلمین را مشاهده کردند .
وی با تأکید بر اینکه پایگاه های بسیج نقش بسزایی در نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین آحاد مردم و علی الخصوص جوانان و نوجوانان کشور دارند؛ گفت: دشمنان نهایت تلاش خود را می کنند تا به هر نحوی و با هر ابزار ممکن –از جمله شبکه های اجتماعی تلفن های همراه و…- این روحیه را از ما بگیرند و یا حداقل آن را کم رنگ سازند.
در ادامه فرمانده ناحیه سپاه آذرشهر با اشاره به ظرفیت بالای پایگاه بسیج شهید رجایی در بحث اجرای برنامه های شاخص و برجسته فرهنگی در سطح شهرستان افزود: با توجه به موقعیت ممتاز پایگاه در مسجد جامع حاج کاظم و مسجد جوادالائمه حسین آباد؛ تدوین برنامه مدوَن فرهنگی با توجه به نیازهای مخاطبین را از اولویت های این پایگاه برشمرد.
فتح زاده ضمن تاکید بر اجرای برنامه های مهم در دهه فجر توسط پایگاه های بسیج شهرستان اظهار داشت: برای نشان دادن شکوه و اقتدار بسیج، برنامه محوری و شاخصی در شهرستان آذرشهر به مناسبت دهه مبارک فجر خواهیم داشت.
سرگرد محمدی، فرمانده حوزه فجر نیز ضمن تشکر از شورای فرماندهی پایگاه، پتانسیل پایگاه بسیج شهید رجایی در اجرای برنامه های فرهنگی در سطح شهرستان بی نظیر عنوان کرد.
سعید ارباطی، فرمانده پایگاه بسیج شهید رحایی نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی مفصل در خصوص عملکرد این پایگاه، به تهدیدها و فرصت های پیش روی بسیج اشاره و بسیج را پشتوانه واقعی انقلاب اسلامی عنوان کرد.

در انتهای این دیدار از امین لطف اللهی (نائب قهرمان مسابقات آسیایی پرتاب وزنه) و میلاد خلیل زاده (بازیکن جوانان والیبال شهرداری تبریز) که از اعضا فعال این پایگاه می باشند؛ تجلیل شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *