کد خبر: 54224
تاریخ انتشار: اسفند 2, 1395

خط ۲ قطار شهری مشهد نقش بارزی در کاهش ترافیک مشهد دارد

خط ۲ قطار شهری مشهد نقش بارزی در کاهش ترافیک مشهد دارد

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: خط ۲ قطار شهری مشهد نقش بارزی در کاهش ترافیک مشهد دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری صبح امروز در مراسم بهره برداری از فاز نخست خط ۲ قطار شهری مشهد مقدس اظهار داشت: یاد همه شهیدان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و شهدای مدافع حرم و امام شهیدان را گرامی می‌داریم؛ تشکر می‌کنم از همه دست اندرکاران این پروژه بسیار مهم برای حل مشکل ترافیک و حمل و نقل شهری کلانشهر مشهد مقدس.

وی افزود: شهردار و استاندار محترم و فرمانده قرارگاه خاتم و تولیت آستان قدس رضوی در این مراسم حضور دارند و به آنها خیرمقدم می‌گویم و این پروژه با همتی بی نظیر به نتیجه رسید؛ آنچه بدون تردید باید اشاره کنیم و در این جلسه جا دارد به آن بپردازیم علل و عوامل اصلی این موفقیتی است که گزارش آن در سخنان مسئولان ذکر شد.

سرلشکر جعفری بیان کرد: نخستین عامل موفقیت، ایمان است که در سپاه و بسیج و بخش‌های مختلف و همچنین در مجموعه شهرداری مشهد وجود دارد، انگیزه اصلی برای کار و تلاش ایمان به نظامی است که تحت آن نظام زندگی می‌کنیم، عامل دوم تعهد انقلابی است، این تعهد انقلابی و به انقلاب اسلامی معتقد بودن و باور داشتن و تلاش برای نشان دادن کارآمدی نظام جمهوری اسلامی عامل دومی است که انگیزه ساز است و اگر این دو عامل انگیزشی نباشد کار و تلاش به نتیجه نمی‌رسد.

فرمانده کل سپاه پاسداران عنوان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مفتخر است که در همه ماموریت‌ها سربلند بوده و این شامل عرصه دفاعی و امنیتی است و امروز هم در عرصه سازندگی موفق بوده است. این عوامل در عرصه جهاد فرهنگی و سیاسی و اقتصادی، کارآمد است و اگر این عوامل نباشد ما به نتیجه نمی‌رسیم و شاهد ناکارآمدی هستیم

برچسب ها : سپاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *