تسلط نیروهای عراقی بر باند فرودگاه موصل

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  نیروهای عراقی در عملیات آزادسازی فرودگاه موصل، موفق شدند کنترل کامل باند فرودگاه را در دست بگیرند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه خبری «روداو»، مقامات عراقی می‌گویند که  نیروهای پلیس فدرال صبح امروز پس از ورود به فرودگاه، موفق شدند کنترل باند …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

نیروهای عراقی در عملیات آزادسازی فرودگاه موصل، موفق شدند کنترل کامل باند فرودگاه را در دست بگیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه خبری «روداو»، مقامات عراقی می‌گویند که  نیروهای پلیس فدرال صبح امروز پس از ورود به فرودگاه، موفق شدند کنترل باند فرودگاه را به دست آوردند.

خبرگزاری آسوشیتدپرس در پی اخبار منتشر شده درباره تسلط نیروهای عراقی بر فرودگاه موصل گزارش داد که نیروهای عراقی تاکنون موفق شده‌اند بر باند فرودگاه مسلط شوند، اما عملیات آزادسازی همچنان ادامه دارد.

 
 

در همین حال، پایگاه خبری «الوسط» در صفحه توئیتر خود گزارش داد که نیروهای عراقی تا ظهر امروز بر ۵۰ درصد از فرودگاه موصل مسلط شدند و عملیات آزادسازی در جریان است.

پلیس فدرال عراق امروز پنجشنبه مرحله دوم عملیات آزادسازی بخش غربی موصل را آغاز کرد و حملات گسترده‌ای را برای بازپس‌گیری فرودگاه موصل و اردوگاه «الغزلانی» واقع در جنوب غرب این شهر انجام داده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *