کد خبر: 55148
تاریخ انتشار: اسفند 21, 1395

برگزاری مراسم روز درختکاری به همت شهرداری آذرشهر درشهر آذرشهر

برگزاری مراسم روز درختکاری به همت شهرداری آذرشهر درشهر آذرشهر

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان(حمید محمدی):

در آستانه‌ی روز درختکاری و به مناسبت هفته منابع طبیعی مراسم درختکاری با حضور فرماندار شهرستان آذرشهر، شهردار آذرشهر، معون مدیرکل محیط زیست استان ، معاون منابع طبیعی استان، اعضای شورای اسلامی شهر، و تنی چند از مدیران ارشد شهر در محل محوطه پارک مسافر انجام شد.

در حاشیه این مراسم شهردارآذرشهر گفت: موضوع درختکاری و افزایش کیفیت فضای سبزشهری با اولویت نقاط حاشیه‌ی شهر همچنان در دستور کار شهرداری آذرشهر قرار دارد و در همین راستا امروز به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری مراسم نمادین درختکاری را در یکی از همین نقاط حاشیه‌ای شهر به انجام رساندیم.

مهندس عباسی با اشاره به انتخاب شهردار مدارس افزود:با آغاز مسئولیت شهرداران مدارس ،  شاهد خواهیم بود که نهادی به گستردگی و پیچیدگی شهرداری آذرشهر با یک مجموعه فرهنگی و آموزشی مثل آموزش‌و‌پرورش به یک تعامل ماندگار دست یافته‌است.

وی با بیان این‌که امروز جامعه ما نیاز مبرم به این قبیل تعامل‌ها دارد، اضافه کرد: دو مجموعه‌ای که ذاتاً در وظایف خود تفاوت‌هایی دارند، با ممارست لازم، موفق خواهند شد الگوی مهمی را در کشور بنا بگذارند؛ نتیجه ارزشمند این تعامل، نهادینه‌شدن مسئولیت‌پذیری میان دانش‌آموزان، ارتقای مهارت‌های مدیریتی و فرهنگسازی شهروندی است .

شهردار آذرشهر متذکر شد: با توجه به نقش تاثیرگذار نوجوانان و انگیزه خاص این عزیزان، ظرفیت‌های فرهنگی و اجرایی شهرداران مدارس باید در کارکردهایی بسیار گسترده‌تر از این بروز داشته باشد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *