رفتن به بالا
  • دوشنبه - 14 فروردین 1396 - 13:51
  • کد خبر : ۵۶۰۳۳
  • مشاهده :128 views

توزیع بسته های فرهنگی در روز طبیعت

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان(حمید محمدی): شهرداری آذرشهر امسال برای پاسداشت روز طبیعت اقدام به توزیع کیسه زباله و بسته‌های فرهنگی میان مسافران نوروزی در پارکهای این شهر کرد. مهندس عباسی شهردار آذرشهر گفت: در این طرح کیسه‌های مخصوص بازیافت زباله در میان گردشگران در پارکهای این شهر توزیع شد و کسانی […]

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان(حمید محمدی):

شهرداری آذرشهر امسال برای پاسداشت روز طبیعت اقدام به توزیع کیسه زباله و بسته‌های فرهنگی میان مسافران نوروزی در پارکهای این شهر کرد.

مهندس عباسی شهردار آذرشهر گفت: در این طرح کیسه‌های مخصوص بازیافت زباله در میان گردشگران در پارکهای این شهر توزیع شد و کسانی که زباله‌های خود را به مامور شهرداری تحویل می‌دادند جوایزی به آنها اهدا می‌شد.عباسی در ادامه گفت: در پارک مسافر که ویترین پارکهای شهر می‌باشد و میزبان اکثر گردشگران روز طبیعت بود آبجوش رایگان توزیع می‌گردید.

وی افزود : هم اکنون طرح تفکیک زباله از مبدا در  پسماندهای کاغذی و مقوایی برای نخستین بار در استان در این شهر اجرا می‌شود.

شهردار آذرشهر گفت : همچنین برای گسترش فرهنگ مطالعه ، کتابخانه هایی هم در پارکهای  این شهر تعبیه شده تا همشهریان و میهمانان بخشی از اوقات خود را با مطالعه کتابها و مجلات بگذرانند.

عباسی با اشاره به ساماندهی پارکهای مسافری در آذرشهر خاطرنشان کرد: نوروز امسال میزان استقبال و اقامت مسافران نوروزی در پارکهای این شهر نسبت به نوروز سال گذشته سه برابر شده است.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه