رفتن به بالا
  • دوشنبه - 14 فروردین 1396 - 15:37
  • کد خبر : ۵۶۱۰۴
  • مشاهده :122 views

توسعه شبکه آب خام برای پارکها و فضای سبز

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان(حمید محمدی): رحیمی رئیس سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آذرشهر گفت: با تلاش‌های صورت گرفته، فضای سبزشهر آذرشهر با آب غیر شرب آبیاری می‌شود. وی افزود: این مسئله طی سال های گذشته در دستور کار این سازمان قرار گرفته و هم‌اکنون تمامی فضای سبز شهر آذرشهربا تانکرهای […]

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان(حمید محمدی):

رحیمی رئیس سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آذرشهر گفت: با تلاش‌های صورت گرفته، فضای سبزشهر آذرشهر با آب غیر شرب آبیاری می‌شود.
وی افزود: این مسئله طی سال های گذشته در دستور کار این سازمان قرار گرفته و هم‌اکنون تمامی فضای سبز شهر آذرشهربا تانکرهای حامل آب غیر شرب و سیستم‌های تحت فشار با آب غیر شرب و آبیاری قطره ای آبیاری می‌شود.
وی بیان کرد: با توجه به انجام عملیات آبرسانی و برای آبیاری پارکها و فضاهای سبز به وسیله آب غیر شرب، این اقدام با نصب تابلو هشدار دهنده، اطلاع رسانی شده است.
رحیمی در پایان خاطرنشان کرد: به دلیل محدود بودن منابع آبی و لزوم کاهش مصرف آب، از یک سو و از جهتی هم رسیدگی هر چه بهتر به فضای سبز شهری، فرایند تفکیک منابع آبی غیرشرب با جدیت تمام در آذرشهر به اجرا رسید و کلیه فرایند آبیاری فضای سبز با آب غیرشرب انجام خواهد می شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه