خدمت به مردم یکی از بزرگ ترین نعمت های الهی است

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:   فرمانده سپاه عاشورا در بازدید از مناطق سیل زده آذرشهر با بیان اینکه باید با تمام توان خود به مردم خدمت کنیم گفت:خدمت به مردم یکی از بزرگ ترین نعمت های الهی است. غلام عسگر کریمیان با بیان اینکه خدمت به مردم ماندگار است و از …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

 

فرمانده سپاه عاشورا در بازدید از مناطق سیل زده آذرشهر با بیان اینکه باید با تمام توان خود به مردم خدمت کنیم گفت:خدمت به مردم یکی از بزرگ ترین نعمت های الهی است.

غلام عسگر کریمیان با بیان اینکه خدمت به مردم ماندگار است و از حافظه ها پاک نمی شود گفت: در دین ما خدمت به مردم مرادف و هم شان با خدمت به خداست.

وی با بیان اینکه وظیفه فعلی ما خدمت به مردم به خصوص به سیا زدگتن است تصریح کرد: اجر زحماتی که پایوران و بسیجیان در جستجو و امداد رسانی به سیل زدگان می کشند کمتر از جهاد در جبهه ها نیست.

وی هر حرکتی را که در راستای تقویت انقلاب باشد را ارزشمند دانسته و افزود: خدمت به مردم ذخیره آخرت ماست و باید قدر آن را بدانیم.

کرمیان با تاکید بر اینکه اکر کار و خدمتی خالصانه و برای رضای الهی باشد نصرت الهی را به همراه دارد گفت: شایسته ترین افراد در طول انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و در حال حاضر گمنامانی هستند که هدف خود را فقط رضای الهی قرار داده اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت تا پیدا شدن دو مفقودی هر نوع کمکی اعم از نیروی انسانی و تجهیزات که نیاز باشد و از دست ما بربیاید را به منطقه ارسال خواهیم کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *