اساس رویکرد جبهه مردمی انقلاب اسلامی تبیین رهنمودهای امام (ره) و رهبری است

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان: خانم غلامی -سردار میر تقی گفت: گفتمان انقلاب اسلامی و تبیین رهنمودهای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اساس رویکرد جبهه مردمی انقلاب اسلامی است. اساس رویکرد جبهه مردمی انقلاب اسلامی تبیین رهنمودهای امام (ره) و رهبری است سردار سید حمزه میرتقی” اهمیت شکل …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

خانم غلامی -سردار میر تقی گفت: گفتمان انقلاب اسلامی و تبیین رهنمودهای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اساس رویکرد جبهه مردمی انقلاب اسلامی است.
اساس رویکرد جبهه مردمی انقلاب اسلامی تبیین رهنمودهای امام (ره) و رهبری است

سردار سید حمزه میرتقی” اهمیت شکل گیری جبهه مردمی نیروهای انقلاب را جلوگیری از هدرفت توان نیروهای دلسوز نظام خواند و اظهار داشت: این جبهه مردمی با این اهمیت، رفع مشکلات معیشتی مردم و مطالبات آن ها را در تحقق آرمان های امام راحل و منویات رهبر فرزانه انقلاب از اهداف اصلی خود می داند و بر آن پافشاری می کند.

وی با بیان اینکه پای بندی به آرمان ها و ارزش های انقلاب جزو اصول اصلی این جبهه در رسیدن به اهدافش است، گفتمان انقلاب اسلامی و تبیین رهنمودهای امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب را اساس رویکرد جبهه عنوان کرد.

سردار میرتقی اظهار کرد: این رویکرد فارغ از هرگونه تعلق خاطر به دنبال تامین منافع و مصالح ملی بوده که بر بصیرت افزایی و مشارکت مردم برای حضور حداکثری تاکید دارد.

این فعال فرهنگی و سیاسی اصلاح ساختار اقتصادی از نگاه به بیرون و واردات کالاهای غیر ضروری، تولید و مصرف کالای داخلی و تکیه برتوان داخلی بجای نگاه بیرون را از اهم برنامه های راهبردی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در تحقق اقتصادمقاومتی و رفع مشکلات اقتصادی کشور بیان کرد.

سردار میرتقی همچنین اصلاح ساختار بانکداری تکیه بر کشاورزی دانش بنیان، خودکفا شدن در همه زمینه ها و جلوگیری از فساد مالی اداری، رانت خواری و ویژه خواری را از دیگر اهداف و راهبردهای جبهه برشمرد که با افزایش بصیرت در جامعه در این خصوص می توان شایستگی یک منتظر واقعی را در جامعه ایجاکرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *