کشورمان امروز به رییس جمهوری نیاز دارد که نگاهش به داخل مرزها باشد

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان: امام جمعه آذرشهر گفت : مردم کشورمان  رییس جمهوری را اصلح می دانند که در برابر استکبار جهانی با شجاعت ایستاده و از حقوق مردم دفاع کند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، حجت الاسلام محمود   نورپور در خطبه های نماز جمعه آذرشهر …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

امام جمعه آذرشهر گفت : مردم کشورمان  رییس جمهوری را اصلح می دانند که در برابر استکبار جهانی با شجاعت ایستاده و از حقوق مردم دفاع کند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، حجت الاسلام محمود   نورپور در خطبه های نماز جمعه آذرشهر افزود : کشورمان امروز به رییس جمهوری نیاز دارد که نگاهش به داخل مرزها باشد و از ظرفیتها و استعداد های ملی برای رفع مشکلات استفاده کند.
وی تصریح کرد : تجربه تلخ برجام و بدعهد آمریکای جهان خوار در این موضوع نشان داد که با مذاکره و نشست و برخاست با دشمنان نمی توان حقوق مردم را از چنگال ابرقدرتها گرفت.و مشکلات کشور را حل کرد.
خطیب نماز جمعه آذرشهر در ادامه خطبه ها سالروز ولادت امام حسین ، حضرت ابوالفضل و امام سجاد علیهم السلام و روز پاسدار و جانباز را تبریک گفت و خاطر نشان کرد : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول ۳۸ سال گذشته منشا برکات و حافظ اصلی امنیت ملی بوده است.
وی افزود : نیروهای سپاه بی ادعا و جان بر کف در کنار سایر قوای نظامی و انتظامی از کشور و دستاوردهای انقلاب دفاع می کنند و نقش بی بدیلی در سازندگی کشور و اقتصاد مقاومتی دارند.
حجت الاسلام نورپور علت دشمنی آمریکا و منافقان داخلی را با سپاه ، نقش مهم این نیروی الهی و مردمی در حفظ نظام اسلامی دانست.
وی همچنین شهادت ۹ تن از مرزداران کشورمان را در سیستان و بلوچستان تسلیت گفت .
امام جمعه آذرشهر در بخش دیگری از خطبه ها جان باختن ۲۲ نفر از شهروندان این شهر را در حادثه سیل ۲۵ فروردین تسلیت گفت و بر برخورد قانونی با مسببان یا مقصران وقوع این واقعه دلخراش تاکید کرد.
وی همچنین ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم را گرامی داشت و گفت : نقش معلمان و دبیران در ایجاد روحیه غیرتمندی و ترویج سبک زندگی اسلامی  در نوجوانان بسیار مهم است/ مهدی جلیلی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *