نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان آذرشهر

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان: فرماندار شهرستان آذرشهر در نشست ستاد مدیریت بحران این شهرستان با با قدردانی مجدد از تلاشهای بی وقفه اعضای ستاد مدیریت بحران،برای رفع آثار مخرب حادثه در نقاط مختلف شهرستان تأکید کرد. وی با بیان اینکه موفقیت ۱۰۰ درصدی در کشف اجساد نشانگر همت و اراده جمعی …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

فرماندار شهرستان آذرشهر در نشست ستاد مدیریت بحران این شهرستان با با قدردانی مجدد از تلاشهای بی وقفه اعضای ستاد مدیریت بحران،برای رفع آثار مخرب حادثه در نقاط مختلف شهرستان تأکید کرد.

وی با بیان اینکه موفقیت ۱۰۰ درصدی در کشف اجساد نشانگر همت و اراده جمعی و لطف الهی بود گفت: اعضای ستاد باید در حوزه مربوطه علاوه بر شناسایی نقاط آسیب پذیر،نسبت به برطرف کردن خرابیهای حادثه سیل هم اقدام کنند.

رییس ستاد مدیریت بحران شهرستان آذرشهر همچنین تجهیز  اعضای ستاد  به ماشین آلات و اقلام مورد نیاز حوادث و بلایای طبیعی را خواستار شد.

الهیاری تصریح کرد: برای حفظ آمادگی و ارزیابی توان مقابله با حوادث و اتفاقات ،تدوین برنامه و تقسیم کار در روزهای آتی باید مورد توجه جدی قرار گیرد و اعضای ستاد مدیریت بحران توانمندیهای لازم را افزایش و بصورت منسجم تری عمل کنند.

وی همچنین بازسازی دیواره ساحلی در مسیر چند روستا و آذرشهر را از ضروریات خواند.

منبع فرمانداری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *