آماده سازی شهر برای تبلیغات انتخاباتی نامزدها

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان(حمید محمدی): شهرداری آذرشهر در تمامی معابر اصلی و میادین مکانهایی را برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی در نظر گرفته است. به گزارش روابط عمومی شهرداری آذرشهر، این شهرداری به عنوان متولی امور شهری ، به منظور فراهم کردن شرایط و امکانات لازم برای برپایی انتخابات ریاست جمهوری و …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان(حمید محمدی):

شهرداری آذرشهر در تمامی معابر اصلی و میادین مکانهایی را برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی در نظر گرفته است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری آذرشهر، این شهرداری به عنوان متولی امور شهری ، به منظور فراهم کردن شرایط و امکانات لازم برای برپایی انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر به عنوان رویدادهای مهم عرصه سیاسی کشور و مشارکت حداکثری شهروندان اقدامات مطلوبی را انجام داده است.
با هدف ایجاد مکان مناسب برای تبلیغات کاندیداهای فوق الذکر و همچنین پیشگیری از نصب پوسترهای تبلیغاتی بر روی دیوارهای شهر، با داربست فلزی مکان های مناسبی در محوطه ی میادین و سطح شهر فراهم گردیده است ضمن اینکه به همین منظور نئوپان هایی نیز در مکان های مناسب در سطح شهر نصب خواهد شد.
در پایان روابط عمومی شهرداری از ستادهای انتخاباتی در خواست نمود به منظور حفظ سیمای شهری و جلوگیری از آلودگی‌های بصری و نظم بخشی به فعالیت‌های انتخاباتی از فضا‌های در نظر گرفته شده  برای تبلیغات استفاده نمایند و از نصب هرگونه آگهی در سایر مناطق شهر جدا خود داری کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *