ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی شهرستان آذرشهر تشکیل شد

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  اولین نشست این ستاد با حضور اعضا و هیأتهای نظارت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شد. فرماندار شهرستان آذرشهر با اعلام این که تبلیغات کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت۲۴ روز چهارشنبه آغاز و تا …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

 اولین نشست این ستاد با حضور اعضا و هیأتهای نظارت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شد.

فرماندار شهرستان آذرشهر با اعلام این که تبلیغات کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت۲۴ روز چهارشنبه آغاز و تا ساعت۸ صبح روز پنجشنبه۲۸ اردیبهشت ادامه خواهد داشت گفت: برگزاری یک انتخابات پرشور با حضور حداکثری و در کمال سلامت قانونی ودرعین حال با امنیت کامل هدف اعضای ستاد است.

وی تصریح کرد: کاندیداهای شوراهای اسلامی و ستادهای تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری باید عامل به قانون بوده و شرایط مقرر برای تبلیغات را رعایت کنند.

الهیاری خاطر نشان ساخت: عدم رعایت مقررات مربوط به تبلیغات ، برخورد قانونی را موجب خواهد شد.

فرماندار شهرستان آذرشهر از ستادهای تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر خواست از بد اخلاقیهای انتخاباتی جداً پرهیز کنند.

حسن نجفی رییس دادگستری شهرستان آذرشهر نیز گفت: هدف ستاد بیشتر رصد و پایش مدواوم و مستمر فعالیتهای انتخاباتی و اتخاذ تمهیدات پیشگیرانه در وقوع جرم انتخاباتی است که مراحل قبل و بعد و حین انتخابات را شامل می شود.

نجفی افزود: شور انتخاباتی نمی تواند دلیلی برای تبلیغات انتخاباتی باشد و در هر حال ستاد تبلیغاتی نامزدها باید به قانون احترام بگذارند.

وی تبلیغات کارمندان در ساعات اداری و استفاده از اموال دولتی برای تبلیغات را از مصادیق جرم برشمرد.

منبع فرمانداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *