کد خبر: 59610
تاریخ انتشار: تیر 1, 1396
گروه : بازنشری

پیشروی نیروهای جبهه مقاومت در عمق مناطق شرقی دمشق

پیشروی نیروهای جبهه مقاومت در عمق مناطق شرقی دمشق

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

نیروهای مقاومت موفق شدند بخشی از مناطق شرقی استان دمشق را به‌طور کامل پاک‌سازی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صاحب نیوز؛ نیروهای سوری و مقاومت از عصر روز گذشته، چهارشنبه عملیات جدیدی را در محور شرقی استان دمشق باهدف امن سازی بخش جنوبی نیروگاه برق تشرین و دور کردن تهدید از فرودگاه‌های «مرج رهیل و خلخله» آغاز کردند.

نیروهای جبهه مقاومت با حملات گسترده خود موفق شدند مناطق «بئر قصب، ارتفاع روابی، صریخی و ارینبه» را به‌طور کامل پاک‌سازی کردند و ده‌ها تروریست را کشته و زخمی کردند.

بر اساس اطلاعات منتشرشده، نیروهای جبهه مقاومت در حال تثبیت مواضع خود در مناطق آزادشده هستند و گروهی از نیروهای مقاومت خود را برای عملیات پاک‌سازی مناطق جنوبی آزادشده آماده می‌کنند.

تروریست‌های «اسود الشرقیه، مغاویر الثوره و …» که توسط آمریکا و انگلیس حمایت می‌شوند طی سه ماه گذشته با طرد عناصر تروریستی داعش، مناطق شرقی و جنوبی دمشق را به اشغال خود درآوردند و قصد داشتند در ادامه عملیات، خود را به غوطه شرقی دمشق برسانند که با مقاومت نیروهای جبهه مقاومت روبرو شدند.

تروریست‌ها طی سه ماه گذشته از حضور خود در این مناطق ذکرشده، ده‌ها خمپاره و موشک را به سمت فرودگاه «خلخله» شلیک کردند و به فرودگاه خسارت وارد کردند.

نیروهای جبهه مقاومت طی یک ماه گذشته با چند عملیات موفق شدند تروریست‌ها را از بخش شرقی استان دور کنند و ده‌ها تن از آن‌ها را به هلاکت برسانند و مقادیر زیادی سلاح ساخت آمریکا از آن‌ها به غنیمت گرفتند

برچسب ها : داعش سوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *