۶ طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان آذرشهر تو سط فرماندار این شهرستان افتتاح شد

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  در ششمین روز از هفته دولت شش طرح عمرانی و خدماتی با جمعاً با اعتباری بالغ بر ۶۲میلیاردریال توسط فرماندار شهرستان آذرشهر افتتاح و به بهره برداری رسید. مسکن خانواده های دارای دو عضو معلول در روستای خانمیر با زیر بنایی به مساحت نزدیک به۶۰ متر مربع …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

در ششمین روز از هفته دولت شش طرح عمرانی و خدماتی با جمعاً با اعتباری بالغ بر ۶۲میلیاردریال توسط فرماندار شهرستان آذرشهر افتتاح و به بهره برداری رسید.

مسکن خانواده های دارای دو عضو معلول در روستای خانمیر با زیر بنایی به مساحت نزدیک به۶۰ متر مربع و اعتبار ۲۰۰ میلیون ریال ؛بهره برداری از سایت۴G گوگان با اعتبار بالغ بر۱ میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال  ،آغاز بکار کارگاه تولید نایلکس در روستای خاصلو از توابع بخش گوگان  با برخورداری از ۵۰میلیون ریال تسهیلات اشتغال با نرخ سود۴%، افتتاح آسفالت محور مواصلاتی تیمورلو- قراغیل و خیابان۲۰ متری شهید تیمورلویی با اعتبار۵۰ میلیارد ریال و افتتاح سالن اجتماعات و نماز خانه مدرسه ۱۲ فروردین روستای قاضی جهان با اعتبار۷۰۰ میلیون ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

اللهیاری در آیین افتتاح این طرح ها مشارکت مردم را نقطه قوت مسوولین و موجبی برای پیشبرد سریع امور عمرانی دانست و گفت: توسعه و آبادانی شهرستان آذرشهر با مشارکت همه مردم و سهیم شدن آنها در رفع مشکلات نصیب منطقه می شود .

فرماندار شهرستان آذرشهر از مساعدت بالای۴۰ میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز خبر داد و افزود: راه مبارزه با جهل علم است وآغاز آن از مدرسه  است.

به گفته وی۵ میلیارد ریال نیز برای تجهیز مدارس از اعتبارات شهرستان اختصاص یافته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *