امروز اطاعت از امام خامنه ای مانند اطاعت از امام خمینی واجب است

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  مراسم بزرگداشت بیست و ششمین سالگرد شهادت دومین شهید محراب ، آیت الله سید اسد الله مدنی عصر امروز با حضور گسترده مردم و مسئولان در زادگاهش آذرشهر برگزار شد. نماینده ولی فقیه در استان در این مراسم ، شهید مدنی را اسوه تقوا ، پرهیزگاری و …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

مراسم بزرگداشت بیست و ششمین سالگرد شهادت دومین شهید محراب ، آیت الله سید اسد الله مدنی عصر امروز با حضور گسترده مردم و مسئولان در زادگاهش آذرشهر برگزار شد.
نماینده ولی فقیه در استان در این مراسم ، شهید مدنی را اسوه تقوا ، پرهیزگاری و ولایتمداری دانست و افزود : این عالم مجاهد افتخار اسلام ، کشور ، استان و آذرشهر است چرا که ذوب در ولایت بود و جان خود را در این راه فدا کرد.
حجت الاسلام والمسلمین محمد علی آل هاشم افزود : مسیر ولایت ، راه مستقیم است و آیت الله مدنی این راه را تا پایان ادامه داد.
وی گفت : منافقان کوردل وجود با ارزش چنین عالم بزرگی را تحمل نکردند و او را مانند جدش امیرالمومنین علی علیه السلام در محراب عبادت به شهادت رساندند.
امام جمعه تبریز خاطرنشان کرد : شخصیت کم نظیر ایت الله مدنی هم در زمان حیاتش هم در وقت شهادتش برای اسلام ارزشمند بود.
وی تصریح کرد : امروز اطاعت از امام خامنه ای مانند اطاعت از امام خمینی واجب است و این راه را شهید مدنی به ما اموخت که هر زمان ولایتمدار باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین محمد علی آل هاشم با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان برای نابودی انقلاب اسلامی افزود : دشمنان با آنکه این روزها کشورمان را تهدید نظامی هم می کنند اما مهترین راهبرد تهدید استکبار ، شبیخون فرهنگی است.
وی گفت : مردم و مسئولان باید در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان مقاومت کنند تا ارزشهای اسلامی حفظ شود.
حجت الاسلام محمود نورپور امام جمعه آذرشهر هم در این مراسم گفت : این شهرستان ۴۰۰ شهید تقدیم اسلام کرده که علمای بزرگی همچون شهید ایت الله مدنی و شهید ایت الله غفاری از جمله این شهدا هستند.
آیت الله سید اسد الله مدنی نماینده امام خمینی در استان و امام جمعه فقید تبریز ،  ۱۰۳ سال پیش در آذرشهر متولد شد و پس از سالها مجاهدت علمی ، تزکیه نفس و مبارزه با طاغوت ، در بیستم شهریورماه سال ۱۳۶۰ در محراب نماز جمعه تبریز به دست منافقان کوردل به شهادت رسید. روز شهادت آیت الله مدنی به نام روز « آذرشهر » در کشور نامگذاری شده است.
شهرستان آذرشهر با حدود ۱۲۰ هزار نفر جمعیت در غرب آذربایجان شرقی واقع شده است.
گفتنی است به همت خبرگزاری صدا و سیما این مراسم باشکوه در حین برگزاری از خبر عصرگاهی شبکه سهند  پخش می شد./مهدی جلیلی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *