وظیفه ماست که شأن و مقام شهدا را حفظ کنیم

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  احمد علیزاده در  این نشست با اشاره به تجاوز عراق به خاک میهن اسلامی گفت: دفاع ما از آن جهت مقدس است که ما در برابر تجاوز عراق ایستاده ایم. معاون فرماندار شهرستان آذرشهر تکریم خانواده هایی را که در  دفاع مقدس برای آبیاری درخت نظام فرزندان …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

احمد علیزاده در  این نشست با اشاره به تجاوز عراق به خاک میهن اسلامی گفت: دفاع ما از آن جهت مقدس است که ما در برابر تجاوز عراق ایستاده ایم.

معاون فرماندار شهرستان آذرشهر تکریم خانواده هایی را که در  دفاع مقدس برای آبیاری درخت نظام فرزندان خود را تقدیم کردند، ضروری برشمرد و با تأکید بر دیدار خانواده معظم شهدا، افزود: وظیفه ماست که شأن و مقام شهدا را حفظ کنیم.

وی خاطر نشان ساخت: امنیت فعلی کشور مرهون ایثارگریها و از خود گذشتگیهای شهیدان است.

احمدعلیزاده  غبار روبی گلزار شهدا،دیدار از خانواده معظم شهدا و ایثارگران،برگزاری نمایشگاه عکس دوران دفاع مقدس و سخنرانی راویان فتح را از برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس در شهرستان آذرشهر بر شمرد و با تأکید بر برگزاری باشکوه این برنامه ها ،ازمردم جهت حضور در مراسم مختلف این هفته دعوت جست.

معاون فرماندار شهرستان آذرشهر همچنین از افتتاح طرح های عمرانی در این هفته خبر داد و اظهار کرد:افتتاح نماز خانه مدرسه ای در روستای خانمیر و حصار کشی مدرسه روستای آلمالو داش در بخش حومه آذرشهر و بهره برداری از آسفالت روستای قلعه در بخش گوگان از جمله طرح های عمرانی است.

احمد علیزاده همچنین از به صدا درآمدن زنگ مقاومت در مدارس خبر داد و تصریح کرد: به مناسبت مصادف شدن ایام محرم الحرام با هفته دفاع مقدس انتظار می رود مراسمات درایام حزن و اندوه سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با شکوه و معنویت خاصی برگزار شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *