تراکتورسازی برابر پارس‌جنوبی به تساوی دست یافت

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان: تیم تراکتورسازی تبریز برابر صدرنشین لیگ برتر فوتبال کشور به تساوی یک بر یک دست یافت. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در هفته نهم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتورسازی تبریز میزبان تیم پارس جنوبی جم بود که این بازی در پایان با تساوی یک بر …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

تیم تراکتورسازی تبریز برابر صدرنشین لیگ برتر فوتبال کشور به تساوی یک بر یک دست یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در هفته نهم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتورسازی تبریز میزبان تیم پارس جنوبی جم بود که این بازی در پایان با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

نیمه اول هر دو تیم موقعیت‌های برابر گلی داشتند، اما درخشش گروسیان دروازه‌بان تراکتورسازی و فروزان دروازه‌بان تیم پارس جنوبی مانع از فروپاشی دروازه دو تیم شد.

نیمه دوم و تیم پارس جنوبی با اشتباه مدافعان تیم تراکتورسازی به گل دست یافته و از میزبان خود پیش افتاد. عارف آغاسی با گل به خود گل تیم مهمان را رقم زد.

در دقیقه ۵۷  محمد ایران‌پوریان کاپیتان گلزن تیم تراکتورسازی با حرکتی زیبا موفق شد گل تساوی را خیلی زود به ثمر رسانده و  خوشحالی در سکوهای ورزشگاه را حاکم کند.

در ۲۰ دقیقه پایان فشار حملات دو تیم افزایش یافت و هر دو تیم ۲ موقعیت عالی گلزنی را داشتند که برای تراکتورسازی گروسیان در هر دو موقعیت مهمان فوق‌العاده حرکت کرده و  تیم تراکتورسازی نیز توسط مهدی شریفی در دقیقه ۷۶ و فرزاد حاتمی در دقیقه ۸۵ دو موقعیت خوب را داشتند که ثمری برای میزبان نداشت.

در پایان بازی دو‌ تیم به تساوی یک بر یک ختم شده و امتیازات بازی تقسیم شد.

با این نتیجه تیم پارس جنوبی با ۱۹ امتیازی شده و همچنان در صدر جدول قرار داشته و تراکتورسازی نیز ۱۱ امتیاز در همان مکان هشتم جای گرفت.

عرفان معصومی از تیم پارس جنوبی و پیمان نادری از تیم تراکتورسازی بازیکنان اخطاری این دیدار بودند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *