کیانی:چاقو کشی در کار نبود!

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان: کاپیتان تراکتورسازی تبریز گفت: خبر درگیری من با عارف آغاسی کذب محض است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی کیانی شامگاه جمعه بعداز تساوی تیمش برابر پارس جنوبی جم در جمع خبرنگاران گفت: می توانستیم امروز پیروز شویم ولی خیلی از توپ های ما به گل …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

کاپیتان تراکتورسازی تبریز گفت: خبر درگیری من با عارف آغاسی کذب محض است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی کیانی شامگاه جمعه بعداز تساوی تیمش برابر پارس جنوبی جم در جمع خبرنگاران گفت: می توانستیم امروز پیروز شویم ولی خیلی از توپ های ما به گل نرفت. البته خدا را شکر که حداقل یک امتیاز گرفتیم.

 

وی ادامه داد: بازی سخت و با کیفیتی بود و تیم حریف نیز خوب و جنگنده ظاهر شد.

 

کیانی ادامه داد: بازیکنان جوان تیم ما در مصاف با پارس جنوبی شاهکار کردند و از آنها تشکر می کنم.

وی در خصوص هواداران تیمش نیز گفت: از هواداران تراکتور نیز تشکر می کنم که امروز مثل همیشه با انرژی زیادی ما را تشویق کردند و به تیم ما روحیه دادند.

کاپیتان تراکتورسازی با اشاره به بحث‌ های مطرح شده درباره درگیری ‌اش با عارف آغاسی و چاقو کشیدنش گفت: اصلاً این حرف‌ها نیست و نمی ‌دانم چه کسی این‌ حرف‌ها را می‌گوید، هدف آنها به حاشیه کشیدن تراکتور است.

وی با تاکید بر اینکه ما یک تیم و خانواده هستیم، گفت: این حرف ‌ها نبوده و نخواهد بود و عارف مثل برادر کوچک من است و فقط این قضیه یک شوخی بود. نمی‌دانم چرا بزرگش می‌کنند!؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *