رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 26 مهر 1396 - 08:57
  • کد خبر : ۶۳۹۰۴
  • مشاهده :29 views

۷۱ کشته در حملات امروز طالبان

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان: معاون وزارت کشور افغانستان اعلام کرد که طالبان در جریان حملات امروز در ولایت های پکتیکا و غزنی تا کنون ۷۱ نفر از غیرنظامیان را کشته اند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معاون وزارت کشور افغانستان در بیانیه ای اعلام کرد که طالبان در جریان حملات […]

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

معاون وزارت کشور افغانستان اعلام کرد که طالبان در جریان حملات امروز در ولایت های پکتیکا و غزنی تا کنون ۷۱ نفر از غیرنظامیان را کشته اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معاون وزارت کشور افغانستان در بیانیه ای اعلام کرد که طالبان در جریان حملات امروز (سه شنبه) در ولایت های پکتیکا و غزنی تا کنون ۷۱ نفر از مردم غیرنظامی را کشته اند.

رسانه های افغانستان ساعاتی پیش از وقوع انفجاری قوی در نزدیکی فرماندهی پلیس ولایت «پکتیا» این کشور خبر داده بودند؛ این حادثه بر اثر انفجار یک خودروی مملو از مواد منفجره روی داده بود.
گفته می‌شد که ژنرال «توریالی عبدیانی» فرمانده پلیس پکتیا نیز در میان کشته شدگان این رویداد بود.
بر اساس اعلام خبرگزاری آوا، طالبان مسئولیت این انفجار را برعهده گرفت.
در همین رابطه، مقامات محلی در ولایت «غزنی» چندی اعلام کردند که حوالی ساعت ۲ شب گذشته، طالبان بر مقر فرماندهی پلیس شهر «اندر» و ساختمان شهرداری این شهر حمله کرده که در نتیجه آن دست‌کم ۲۴ تَن کشته و زخمی شدند.
شبکه تلویزیونی الجزیره نیز ۲ ساعت پیش در خبری فوری اعلام کرد که درپی حمله انتحاری در ولایت غزنی واقع در افغانستان، ۲۵ نیروی پلیس و ۵ غیرنظامی کشته شده اند

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه