آزار دختر ۳ ساله با آب جوش

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان: پدر و مادر حکیمه سه ساله هر دو نشئه و خمارند. دخترشان بر اثر سهل انگاری آنها سوخته و از او برای تکدیگری در سر چهار راه استفاده می‌کنند. به گزارش اعتماد، این زن و شوهر معتاد ۶ فرزند دارند که هیچ کدام از بچه‌ها شناسنامه ندارند …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

پدر و مادر حکیمه سه ساله هر دو نشئه و خمارند. دخترشان بر اثر سهل انگاری آنها سوخته و از او برای تکدیگری در سر چهار راه استفاده می‌کنند.
به گزارش اعتماد، این زن و شوهر معتاد ۶ فرزند دارند که هیچ کدام از بچه‌ها شناسنامه ندارند و نتواسته‌اند به مدرسه بروند.
یک مددکار اجتماعی از موسسه‌ای خیریه برای سرکشی به این خانواده مراجعه کرد و درباره وضعیت این افراد گفت: «حکیمه سه ساله دخترک معصوم خانواده زیر ملحفه‌ای پیچیده شده بود و ناله می‌کرد و وقتی ملحفه را کنار زدم با بدن سوخته حکیمه روبه‌رو شدم. تاول‌های بزرگ بر بدن حکیمه باعث خونریزی و بوی تعفن شده بود و این در حالی بود که پدر و مادر او هم از این موضوع اطلاع داشتند اما خماری و نشئگی مواد نمی‌گذاشت آنها کاری برای دخترشان کنند.»
او ادامه داد: «به محض مشاهده این صحنه موضوع را از طریق مادر حکیمه پیگیری کردم که مشخص شد چند روز پیش بر اثر سهل انگاری والدین خمار با آب داغ سوخته است. به این ترتیب با هماهنگی موسسه و یکی از بیمارستان‌های تهران، حکیمه با وجود ممانعت پدر و مادرش به بیمارستان منتقل و مشخص شد که ١٢درصد سوختگی عمیق پیدا کرده است.»
به گفته او، چند روز بعد، پدر و مادر حکیمه به بیمارستان مراجعه و فرزند خود را پس از عمل جراحی ترخیص، او را با همان حال، برای ادامه تکدیگری به همراه خود می‌برند و اجازه نمی‌دهند دوران نقاهت حکیمه به اتمام برسد. پس از این برخورد پدر و مادر، اقدامات قانونی از طریق موسسه و با هماهنگی بهزیستی انجام و با توجه به شرایط خانواده و استفاده از حکیمه برای تکدی گری، او به بهزیستی سپرده که متاسفانه چند روز بعد با دستور قاضی کودک به خانواده باز گردانده شد.»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *