رفتن به بالا
  • دوشنبه - 29 آبان 1396 - 08:49
  • کد خبر : ۶۴۸۷۰
  • مشاهده :12 views

بررسی بیانیه روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه در نشست وزرای خارجه

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان: وزیر امور خارجه کشورمان گفت: در اجلاس وزرای خارجه سه کشور در آنتالیا، بیانیه اجلاس سران ایران، روسیه و ترکیه که روز چهارشنبه قرائت خواهد شد، بررسی می‌شود. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدجواد ظریف پیش از حضور در نشست سه جانبه در جمع خبرنگاران […]

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: در اجلاس وزرای خارجه سه کشور در آنتالیا، بیانیه اجلاس سران ایران، روسیه و ترکیه که روز چهارشنبه قرائت خواهد شد، بررسی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدجواد ظریف پیش از حضور در نشست سه جانبه در جمع خبرنگاران گفت: دیروز در تهران کارشناسان ارشد از سه کشور جمع شدند و بیانیه اجلاس سران در موضوعاتی که در اجلاس سران بررسی می شود را بررسی کردند امروز نیز در آنتالیا در اجلاس وزرای خارجه سه کشور بیشتر روی این موضوع کار خواهیم کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان ادامه داد:  انشاالله روز چهارشنبه جلسه موفقی را روسای جمهور سه کشور خواهند داشت و خواهیم توانست با کمک به مردم سوریه زمینه را برای پشت سر گذاشتن این دوران تلخ فشار و حرکت های تروریستی در سوریه را فراهم کنیم تا زمینه اتحاد در سوریه ایجاد شود.

به گزارش مهر، مذاکرات سیاسی برای دستیابی به صلح از ابتکارات جمهوری اسلامی ایران بوده است نمایندگان سه کشور تاکنون در آستانه قزاقستان هفت دور مذاکرات داشتند که در این مذاکرات نمایندگانی از مخالفان دولت سوریه حضور داشتند

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه