کد خبر: 65771
تاریخ انتشار: آذر 18, 1396

تقدیر فرمانده کل سپاه از عملکرد بسیج در یکسال گذشته

تقدیر فرمانده کل سپاه از عملکرد بسیج در یکسال گذشته

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

همزمان با اولین سالگرد حکم رهبر معظم انقلاب در انتصاب سردار غیب پرور فرمانده کل سپاه از عملکرد بسیج در یکسال گذشته تقدیر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرلشگر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی

نامه ای به سردار غیب پرور  رییس سازمان بسیج مستضعفین از عملکرد یکسال گذشته بسیج تقدیر نمود.

در این نامه آمده است: « بسیج در یکسال گذشته از نعمت شخصیتی معنوی، انقلابی، فکور، مدبر و استکبار ستیز چون شما برخوردار است که در قبال رسالت مبارک خود، اراده نموده است با استقرار معنویت و مردم سالاری دینی و نیز برخوردار نمودن نظام اسلامی از تفکر بسیجی،پایه های تمدن اسلامی را از طریق تکوین بسیج ده ها میلیونی به حول و قوه الهی پی ریزی نماید.»

همچنین در نامه فرمانده محترم کل سپاه به سردار غیب پرور ضمن گرامی داشت هفته بسیج در ایامی که گذشت، اشاره شده است : ” از این اقبال و عنایت الهی، خداوند متعال را صمیمانه شکر گذارم و از خداوند تبارک و تعالی،دوام توفیقات شما را در همه عرصه های مورد نیاز انقلاب خواستارم”.

گفتنی است روز گذشته ۱۷ آذر ماه اولین سالگرد حکم فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای دامت برکاته در انتصاب سردار غیب پرور می باشد که متن حکم مقام معظم ولایت به این شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور

نظر به انتصاب سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی در سمت «معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» و بنا به پیشنهاد فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تعهد و شایستگی و تجارب ارزنده، شما را به سمت «رئیس سازمان بسیج و جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج» منصوب می کنم.

ارتقای حضور سازمان یافته تر مردم(بویژه جوانان عزیز) و اعتلای بسیج در عرصه های مورد نیاز انقلاب اسلامی(مثل علم، فرهنگ، دفاع و خدمات رسانی)، ایجاد و ساماندهی مجموعه های اندیشه ورز و رصدگر در تمام سطوح به خصوص در ستاد بسیج برای راهبردنگاری و رصد فعالیت ها و جلوگیری از نفوذ دشمن، ایجاد سازوکار قطعی برای تقویت هم افزایی اقشار و همکاری و هماهنگی با دستگاههای ذی ربط، مورد انتظار است.

از زحمات و تلاشهای موثر و مخلصانه ی سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی در دوره تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی می کنم. توفیقات همگان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

سید علی خامنه ای

۱۷ آذر ماه ۱۳۹۵

برچسب ها : بسیج سپاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *