رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 6 دی 1396 - 10:33
  • کد خبر : ۶۶۵۹۲
  • مشاهده :37 views

حماسه ۸ و ۹ دی تبلور حقیقی شعار همیشگی آذربایجانی هاست

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان:  فرمانده سپاه ناحیه آذرشهر به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه ۹دی این روز را یکی از روزهای بزرگ، مهم و تاثیرگذار برای تاریخ کشور دانسته و گفت: حماسه ۹دی حجت را برهمه تمام کرد و در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد.  سید رضا پور زینال با اشاره […]

پایگاه خبری توفارقان- آذرشهر , گوگان , ممقان: 

فرمانده سپاه ناحیه آذرشهر به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه ۹دی این روز را یکی از روزهای بزرگ، مهم و تاثیرگذار برای تاریخ کشور دانسته و گفت: حماسه ۹دی حجت را برهمه تمام کرد و در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد.

 سید رضا پور زینال با اشاره به حدیث علوی لایحمل هذاالعلم الا اهل البصیر و الصبر گفت:  حماسه ۹ دی نماد بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان های انقلاب خود ایستادند .

وی با اشاره به حضور میلیونی مردم در خیابان ها برای دفاع از دین و انقلاب افزود: مردم در ۹دی ثابت کردند که ظرفیت لازم را در مواجهه با تهدیدات و چالش های پیچیده و گردنه های سخت را دارند.

پورزینال با بیان اینکه فتنه گران برضد مصالح عپعموم مردم عمل کردند خاطرنشان کرد: مردم در ۹دی ثابت کردند که مدعیان دروغین سران فتنه نه از مردم و مدافع حقوق مردم بودند و نه طرفدار امام که طرفدار امام از ولایت عبور نمی کند و طرفدار مردم به حرکت میلیونی مردم احترام می گذارد.

وی با بیان اینکه اصل اساسی انقلاب اسلامی پیروی از ولایت است افزود: حرکت پرشکوه مردم در ۹دی به دنیا و فتنه گران غافل فهماندکه انقلاب اسلامی با ولایت گره خورده است و با وجود این همه هجمه و فضا سازی دشمن برای ایجاد گسست میان امت و ولایت مردم تیزبین و بصیر ما ههرگز از ولایت جدا نشده و نخواهند شد.

فرمانده سپاه آذرشهر فتنه سال ۸۸ را حادثه ای بسیار تلخ برای کشور دانسته و بیان داشت: حضور به موقع مردم مسلمان در حماسه ۹دی طومار نمایش وقیحانه و شرم آور فتنه گران اندک، گستاخ و منحرف را که با هدایت رسانه های شیطانی استکبار علیه اسلام قد علم کرده بودند در هم پیچید.

وی با اشاره به حرکت حماسی مردم  آذربایجان در۸و ۹ دی این حرکت را تبلور  غیرت دینی  دانسته و گفت: این حرکت تبلور حقیقی شعار همیشگی آذربایجانی هاست که آذربایجان اویاخدی   انقلابا دایاخدی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه